На даний момент 54 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Представники ДАБКу відповіли на запитання підприємців

Представники ДАБКу відповіли на запитання підприємців

e-mail Друк PDF

21 березня миколаївським підприємцям розповіли про зміни та нововведення в чинному законодавстві України в сфері господарської діяльності в галузі архітектури і будівництва. Перший заступник начальника інспекції ДАБК в Миколаївській області розклав по поличках усі нововведення у законодавстві, а також відповів на запитання підприємців.

Микола Жердєв у ході семінару розповів, що на даний момент для отримання дозволу на початок будівництва та введення об'єкта в експлуатацію у підприємця має бути один головний документ - це державний акт на землю або інший, що підтверджує право на користування землею. Сам дозвіл на початок робіт інспекція видає у п'ятиденний строк, а ось на введення в експлуатацію - у десятиденний.

Одним з актуальних питань у ході наради було питання перепланування та реконструкції приміщень, представник інспекції ДАБК попросив не плутати ці два поняття. Так, з лютого 2013 року на знесення будь-яких перегородок і стін потрібно мати дозвіл районної адміністрації. В іншому випадку - штраф! А штрафи на сьогоднішній день немаленькі, деякі перевищують 5 тис. грн.

Що ж стосується роботи самої інспекції, то Микола Жердєв акцентував увагу суб'єктів господарювання на те, що інспекція не надає ніяких платних послуг, всі бланки і формуляри видаються абсолютно безкоштовно. Микола Георгійович пояснив, що за подібну спекуляцію та платні послуги вже були звільнені декілька осіб.


2013-03-22 13:41:13

www.gorsovet.mk.u

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru