На даний момент 37 гостей на сайті

Податкова навчатиме підприємців працювати із електронною касовою стрічкою

e-mail Друк PDF

Фахівці податкової служби проведуть низку навчальних семінарів із електронного звітування за допомогою касової техніки. На ці заходи будуть запрошені підприємці, які використовують реєстратори розрахункових операцій у своїй роботі, а також виробники обладнання, сервісні організації, що обслуговують касові апарати.

Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року впроваджується електронна контрольна стрічка реєстраторів розрахункових операцій. На цій стрічці в пам’яті касового апарату або модему, який до нього приєднаний, формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС.

За оцінками фахівців податкової служби, такий формат моніторингу призведе до значного скорочення податкових перевірок – розбіжності між поданою звітністю та первинною документацією виявлятимуться дистанційно та заздалегідь.

Самі ж первинні документи відтепер зберігатимуться в електронному вигляді, а не на паперовій стрічці, що знімає з платників клопоти зі зберігання цих відомостей.

Зустрічі із підприємцями триватимуть два тижні, і всі аспекти нових правил, що турбують підприємців, будуть детально обговорені.

Крім того, у податковій запевнили, що платникам дадуть півроку на адаптацію до нових вимог законодавства – протягом першого півріччя 2013 року  ДПС України не буде застосовувати штрафні санкції до користувачів касових апаратів за неподання такої звітності в електронній формі.

Зустрічі із підприємцями триватимуть два тижні, і всі аспекти нових правил, що турбують підприємців, будуть детально обговорені. За додатковою інформацією про час та місце проведення зустрічі просимо усіх бажаючих звертатися до регіональних органів ДПС.

Згідно графіку проведення зустрічей з представниками виробників, центрів сервісного обслуговування та користувачами касової техніки в Миколаєві зустріч відбудеться 17.12.12. ЗУСТРІЧ ОРГАНІЗОВУЄ І ПРОВОДИТЬ ПОДАТКОВА.

За матеріалами прес-служби ДПС України

Джерело


Останнє оновлення ( П'ятниця, 14 грудня 2012, 13:21 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru