На даний момент 86 гостей на сайті

ПИСЬМО ЯЦЕНЮКУ А. П. по налоговой реформе!

e-mail Друк PDF

Кабинет министров Украины во главе с Яценюком А. П. разработали концепцию реформирования налоговой системы Украины. По мнению авторов концепции, действующая налоговая система не обеспечивает сбалансированной налоговой нагрузки на субъекты хозяйствования. В целом, реформирование налоговой системы должно стимулировать экономические процессы в Украине. Но детально изучив положения данной концепции руководство и специалисты Федерации ассоциаций малого и среднего бизнеса пришли к выводу, что данную реформу нельзя внедрять в жизнь поскольку она нанесет вред и экономике государства и бизнесу.   В связи с этим 22 августа от Федерации Ассоциаций МСБ направлено письмо премьер министру Украины Яценюку А. П. с предложением провести встречу с лидерами общественных объединений Украины и обсудить положения налоговой реформы.

Предлагаем Вам ознакомиться с текстом письма:

Прем’єр міністру України

Яценюку А. П.

Шановний    Арсенію  Петровичу!

До Вас звертаються лідери громадських об’єднань - висококваліфіковані фахівці з питань податкової  та митної систем.  Ще з 90-х років ми займаємо активну позицію по захисту інтересів малого та середнього бізнесу   і створенню умов для його розвитку в Україні. Ми приймали участь в розробці спрощеної системи оподаткування в 1997- 1998р., категорично виступали проти прийняття Податкового Кодексу ВРУ в 2010р. та згубної Тігіпкінської пенсійної реформи, розвалу економіки і розгулу тіньового сектору, «конвертних» заробітних плат та пропонували реальні кроки по виводу держави з економічної кризи. Не бажання попередньої влади дослухатись до голосу народу, бізнесу призвели до масових акцій протесту по всій Україні та Податкового майдану, який ми разом з нашими колегами з усіх  регіонів і проводили.

Арсенію Петровичу! Ви маєте завжди пам’ятати - Євромайдан заплатив дуже високу ціну за зміну центральної гілки влади. Очоливши Кабінет Міністрів України, Ви мужньо взяли на себе дуже велику відповідальність за економіку держави, за зміни в державі. Не зважаючи на те, що в Україні іде війна, Ви не побоялись і взялись за реформування економічних процесів, розпочавши з податкової системи. Презентований Вами проект Концепції реформування податкової системи бізнес спочатку сприйняв як позитивний рішучій крок до зупинення зубожіння народу та дав надію на те, що в Україні розпочнеться підйом економіки. Ми маємо бути найбагатшою державою в світі і в нас для цього є всі  можливості.

Ознайомившись вже з конкретними пропозиціями Концепції та зробивши розрахунки в різних сферах діяльності бізнесу по різним видам податків ми побачили таку ж ситуацію, що була і при попередній реформі 2010р. Тому від  імені найвищого органу влади - народу України, відповідально заявляємо: започаткована КМУ нова податкова реформа  така ж згубна для  держави як і попередня. Ніякого прориву в економіці не відбудеться і мало що зміниться, бо закладені в ній основи не передбачають прозорості ведення бізнесу та детінізації економіки і головне - подолання корупції. Бізнес знову перетрясе, влада набереться негативу від суспільства, не виключена можливість нового Податкового Майдану, але вже в більш агресивному форматі. На такий варіант започаткування реформ ми з Вами просто не маємо права.

Вам же цієї «помилки» бізнес може не пробачити, як не пробачив Юлії Володимирівні ПКМУ «№366,  хоча  найефективніший період нашої роботи, який показав високу результативність, був тоді, коли Прем’єр міністром України була Юлія Володимирівна Тимошенко, головою Держкомпідприємництва - Кужель О.В., головою Ради підприємців при КМУ- Продан О.П. Але це сталося тільки після того як Юлія Володимирівна, наробивши помилок, зрозуміла, щоб не допускати прийняття таких «доленосних» рішень, треба відновити діалог з бізнесом через ті громадські організації, які об’єднують велику кількість підприємців в регіонах.

Ініціативи повинні йти знизу, від того бізнес-середовища, яке постійно вдосконалює ефективність і підвищує прибутковість своїх підприємств, що створені за власні кошти своєю працею без чіпких обійм з газовою трубою і іншим народним надбанням.

Виходячи з вищезазначеного, пропонуємо Вам особисто провести з нами, лідерами дієвих громадських об’єднань, що представляють інтереси малого та середнього бізнесу робочу зустріч, дослухатись до пропозицій суспільства, які ми Вам донесемо і тільки тоді з нашою участю почати розробляти нову Концепцію податкової реформи.

Ми – громада і ми хочемо жити в багатій державі, ми хочемо щоб і ми і наші діти та онуки були щасливими. То ж давайте спільно працювати над знищенням всієї діючої корупційної системи та створювати реальні умови процвітання України.

Вважаємо, Ви повинні дослухатись до нашого заклику і розпочати працювати з громадськістю з регіонів. Попередня влада зробила все, щоб розвалити дієвий громадський рух, наближаючи до себе тих кишенькових

лідерів, які завжди говорили «одобрямс». Ці ж самі лідери тепер товчуться біля Вас і мета їх діяльності вирвати шматочок з державного пирога. Будемо сподіватись, що Ви не повторите помилок минулої влади та не розчаруєте бізнес.

Враховуючи, що в КМУ вкрай бракує професіоналів з питань розвитку малого та середнього бізнесу, ми нижчепідписані лідери громадських організацій та об’єднань не можемо бути в стороні, коли держава потребує докорінних змін і готові спільно з Вами працювати над програмами розвитку нашої держави. Ми готові бути Вашими радниками, помічниками, громадськими експертами з питань реформування податкової та митної політики, в проведенні адміністративної реформи, реформуванні системи соціального захисту громадян України. Ми знаємо які зміни, реформи потрібні народу і малому та середньому бізнесу України.

Громадські об’єднання повинні сприйматися Вами, як міст між владою та народом, з яким треба рахуватись і до якого треба дослухатись.

СКАНКОПІЯ ЛИСТА

 

Останнє оновлення ( Середа, 27 серпня 2014, 08:18 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru