На даний момент 89 гостей на сайті

Підприємцю доведеться сплати штрафну санкцію у розмірі 11 169 гривень за ненадання витребуваних у вимозі інспекторів праці управління Держпраці у Миколаївській області документів

e-mail Друк PDF

Звернення працівника про порушення стосовно нього законодавства про працю є вагомою підставою для проведення інспекційного відвідування суб’єкта господарювання, що використовує найману працю. Саме з  метою з’ясування обставин, визначених у колективному зверненні працівників щодо неправомірних дій роботодавця, вжито заходи щодо проведення інспекційного відвідування торговельного об’єкта  з продажу взуття та аксесуарів, м.Миколаїв.

Між тим, інспекційне відвідування торговельного об’єкта  завершилось  відмовою власника у наданні документів, необхідних для проведення інспекційного відвідування.

Таким чином, відповідно до пункту 6 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України, у зв’язку зі створенням перешкод у проведені інспекційного відвідування, зокрема ненадання витребуваних у вимозі інспектора праці документів, на суб’єкта господарювання накладено штрафні санкції.

Роботодавець не визнав порушення та звернувся до Миколаївського окружного адміністративного суду з позовом щодо скасування  винесеної постанови.

Під час розгляду справи позивач не надав доводи на свою користь. Відповідно до рішення Миколаївського окружного  адміністративного суду, у задоволенні позову  підприємця відмовлено.

За інформацію сайту ГУ Держпраці у Миколаївській обл.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru