На даний момент 93 гостей на сайті

Підприємців міста привітали з професійним святом

e-mail Друк PDF

Сьогодні в Миколаївській міській раді підприємці приймали поздоровлення з нагоди професійного свята - дня Підприємця.

Офіційний сайт міської ради повідомив:

"Головне завдання міської влади - благоустрій та розвиток Миколаєва. Тому мерія завжди буде підтримувати відповідальних підприємців, а також сприяти тим ініціативам, які спрямовані на реалізацію потенціалу міста. Це заявив мер Олександр Сєнкевич на урочистостях, приурочених до Дня підприємця.

«Міська влада у межах своєї компетенції завжди буде підтримувати відповідальний бізнес, який працює чесно, а також будь-які ініціативи, які сприятимуть розвитку Миколаєва. Кожному з вас я хотів би особисто подякувати за те, що ви робите. Організовуйтесь, звертайтесь до нас, виходьте з ініціативами, законними, природно! Давайте разом створювати у місті таку атмосферу, щоб малому і середньому бізнесу було дійсно комфортно працювати!»- звернувся до підприємців Олександр Сєнкевич.

З професійним святом бізнесменів привітав і віце-мер Юрій Степанець: «Ви - та основа, на якій тримається Миколаїв. Місто завжди покладало і буде покладати на вас великі сподивання. Наповнення місцевого бюджету, чому ви сприяєте, дало нам можливість розвивати місто. Ви прекрасно бачите, як зараз ремонтуються дороги. Ми прагнемо покращувати  роботу громадського транспорту - плануємо придбати автобуси великої місткості, тролейбуси. Ці плани можна буде реалізувати завдяки тим податкам, які сплачуєте ви. Дякую вам! Зі святом!".

Олександр Сєнкевич вручив грамоти Миколаївської облдержадміністрації, а також Почесні грамоти та Подячні міського голови."

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru