На даний момент 46 гостей на сайті

Підприємці профспілки обговорили проблеми бізнесу

e-mail Друк PDF

23 травня 2018 року  Миколаївська обласна профспілкова організація працівників малого та середнього бізнесу «Єднання» провела зустріч з підприємцями, на якій обговорили проблеми бізнесу та визначились з подальшими напрямками роботи.Головною проблемою, яка на сьогодні спіткала весь бізнес не тільки Миколаєва, а усієї  України є необхідність облаштування всіх комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних відповідно до норм Кодексу газорозподільчих систем (ГРМ) . Термін виконання вимоги – 27 травня 2018 року. Листи з ПАТ "Миколаївгаз" підприємці почали отримувати в кінці квітня та на початку травня, тобто менш ніж за місяць необхідно виконати вимоги, інакше газ  перекриють  або нарахують по середнім показникам (десятки тисяч грн).

Підприємці стурбовані, адже по найскромнішим підрахункам витрати  бізнесу на «дистанційний облік»  складають від 10 до 50 тисяч грн.  Є й такі підприємці, які розуміючи, що не зможуть виконати вимогу ГРМ поспіхом відмовляються від газопостачання та починають шукати альтернативні джерела тепла, кажуть, якщо потрібно то й  дровами будемо користуватись. Є й такі які самостійно розробляють та впроваджують новітні технології  для обігріву своїх приміщень, не використовуючи при цьому газу.

Для надання допомоги  та підтримки бізнесу голова профспілки Олена Герасимчук активно проводить роботу з метою відтермінування строків для встановлення таких лічильників хоча б до жовтня або відмінити вимоги ГРМ. Вже проведено перемовини з керівництвом  Антимонопольного  комітету та управлінням захисту прав споживачів. Для обговорення проблеми планується засідання Регіональної ради підприємців при Миколаївській  за участі керівництва області та депутатів.

Вже сьогодні підприємці почали направляти в Миколаївгаз листи з проханням  продовжити термін по встановленню нових лічильників та модемів.


Надалі голова профспілки ознайомила учасників з нововведеннями законодавства стосовно  проведення перевірок контролюючими органами в 2018 році. Мораторій на перевірки, формально діє, проте з набранням чинності Постановою КМУ про перелік органів контролю…, право перевіряти суб’єктів господарювання надано багатьом  службам, які  можуть  накласти значні суми штрафів  у разі виявлення порушень.  Напрями, які можуть перевірятись: трудові відносини,  виробництво та обіг харчових продуктів, ринковий нагляд, охорона праці, дотримання правил пожежної безпеки, архітектура та будівництво, екологія…, одним словом – вся діяльність.  Слід зауважити, що фіскальні органи постійно здійснюють контроль за нарахуванням та сплатою податків та зборів, ліцензуванням алкогольних напоїв та використанням РРО.

В результаті обговорення прийнято рішення провести серію навчальних семінарів по службам: перший семінар запланований вже на початок червня при участі Держпродспоживслужби.

 

Останнє оновлення ( Четвер, 24 травня 2018, 13:37 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru