На даний момент 51 гостей на сайті

Перейшли на загальну систему у 2020 році: чи можна обрати ЄП з 2021 року?

e-mail Друк PDF
У разі переходу на загальну систему посеред 2020 року суб’єкт господарювання може перейти на спрощену систему з 1 січня 2021 року за умови відповідності вимогам, встановленим п. 291.4 ПКУ

ДПС у Запорізькій області пояснює, що перехід на спрощену систему суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Кодексу, може здійснити один раз протягом календарного року (пп. 298.1.4 ПКУ).

Отже, якщо суб’єкт господарювання в поточному році вже перебував на спрощеній системі, то після переходу за власною ініціативою, наприклад, з 01.07.2020 року на загальну систему оподаткування, він не має права повернутись у цьому ж році на спрощену систему, оскільки вже скористався своїм правом на її застосування.

Разом з цим, суб’єкт господарювання може перейти на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності з 01 січня 2021 року, за умови відповідності вимогам, встановленим п. 291.4 ПКУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru