На даний момент 41 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Пенсійна реформа

ВР провалила закон про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

e-mail Друк PDF

Верховна Рада України відмовилася ухвалити законопроект „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення законопроекту проголосували лише 169 народних депутатів з 389 зареєстрованих в сесійній залі.

Пропонувалося передбачити, що величина оцінки одного року страхового стажу дорівнює 1,35%. Законопроектом передбачалося, що перерахунок пенсії особам, які після призначення пенсії продовжували працювати, здійснюється не раніше, ніж через 2 роки після призначення (попереднього перерахунку) пенсії. При цьому, якщо особа має 24 місяці страхового стажу і працювала з більш високою зарплатою, тобто коефіцієнт заробітної плати (доходу) з урахуванням заробітної плати після призначення (попереднього перерахунку) не зменшується, то враховується і стаж і зарплата, одержані після призначення пенсії. В інших випадках перерахунок здійснюється лише з урахуванням набутого стажу. Вносилися також зміни до статті 40 Закону і передбачалося, що при визначенні розміру пенсії застосовується середня заробітна плата (дохід) в середньому на одну застраховану особу в цілому по Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, порядок визначення показників якої затверджується Пенсійним фондом України за погодженням з центральними органами виконавчої влади у сфері статистики, економіки, праці та соціальної політики і фінансів. Тобто приводиться у відповідність до діючої на сьогоднішній день термінології.

Законопроект був направлений на доопрацювання.

 

В Україні з 1 жовтня набрав чинності закон про пенсійну реформу

e-mail Друк PDF

Із 01.10.2011р. набрав чинності Закон "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", прийнятий парламентом 8 липня 2011 року.

Цим законом встановлено єдиний для чоловіків і жінок вік виходу на пенсію – в 60 років. До цього жінки мали право виходити на пенсію після досягнення 55-річного віку.

Кто и сколько заплатит за пенсионную реформу

e-mail Друк PDF

Верховная Рада приняла закон о пенсионной реформе. Новые правила вступают в силу 1 октября. Пенсионная система сохранила дискриминационный характер по отношению к высокооплачиваемым работникам.

Пенсійна реформа покликана усунути різницю між мінімальними й максимальними пенсіями - В.Янукович

e-mail Друк PDF

Пенсійна реформа покликана усунути істотну різницю між мінімальними та "надвеликими" пенсіями, які зараз виплачуються в Україні. Про це у п'ятницю заявив Президент Віктор Янукович українським журналістам у Варшаві, повідомляє прес-служба Глави держави.

Коментар до Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" № 3668-VI, що набуває чинності 1 жовтня 2011 року

e-mail Друк PDF

Зміни, які відбулися з прийняттям Закону 3668

(За матеріалами офіційного веб-сайту Міністерства соціальної політики України)

З 1 жовтня 2011 року набирає чинності прийнятий 8 липня 2011 року Закон України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" № 3668-VI (далі Закон 3668).

Все о новых пенсиях: кто и сколько будет получать с 1 октября

e-mail Друк PDF

Осталось буквально несколько дней до вступления в силу одной из самых главных реформ страны — пенсионной. Накануне этого события мы решили напомнить с помощью директора департамента пенсионного обеспечения Минтруда и социальной политики Николая Шамбира все основные изменения, которые она принесет в жизнь украинских пенсионеров.

Пенсії з 1 жовтня зростуть у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму

e-mail Друк PDF

В Україні з 1 жовтня п.р. підвищуються розміри пенсійних виплат у зв`язку з черговим підвищенням розміру прожиткового мінімуму, встановленого Законом України "Про Державний бюджет України на 2011 рік".

Н.Королевская: В следующем году пенсионеры и бюджетники станут беднее на 15%

e-mail Друк PDF

Пенсионный фонд в следующем году будет недофинансирован на 10 млрд гривен, и эта экономия будет достигнута за счет самых незащищенных людей – пенсионеров. Об этом журналистам заявила Наталия Королевская - народный депутат Украины (фракция «БЮТ – Батькивщина»), глава Комитета Верховной Рады по вопросам промышленной и регуляторной политики и предпринимательств.

Глава парламентского Комитета отметила, что бюджет, внесенный в Верховную Раду, не содержит ответа на главный вопрос: как будут повышаться социальные стандарты?

«При принятии пенсионной реформы правительство обещало сократить дотации Пенсионного фонда в следующем году на 2,5 млрд гривен. Во внесенном в парламент проекте бюджета на 2012 заложено сокращение дотации на 10 млрд гривен. Это означает, что на 10 млрд гривен будет недофинансирован Пенсионный фонд и эта экономия будет достигнута за счет самых незащищенных людей – пенсионеров.

Пенсионная реформа обжалована в КСУ

e-mail Друк PDF

Оппозиция обратилась в Конституционный Суд с требованием признать неконституционным Закон "О мерах по законодательному обеспечению реформирования пенсионной системы", который принят Радой 8 июля 2011 года, подписан Президентом и вступит в силу 1 октября 2011 года.

Представление было подано 49 депутатами от БЮТ, НУНС и "Фронта перемен", которые просят КСУ рассмотреть его безотлагательно.

В качестве основания своих требований парламентарии называют нарушение установленной Конституцией процедуры рассмотрения и принятия Закона, а так же сужение содержания и объема существующих прав и свобод граждан.

На основе источника: www.pravda.com.ua

 

Дожить до пенсии

e-mail Друк PDF

Деловая столица №38

Основную тяжесть пенсионной реформы придется вынести на своих плечах украинским женщинам, а больше всего преимуществ от нее получит сегодняшняя молодежь

После принятия Налогового кодекса утверждение пенсионной реформы стало одним из самых масштабных решений нынешней власти. Повышение пенсионного возраста и стажа работы, необходимого для получения пенсии, а также пересмотр системы пенсионных льгот позволят, как считают в правительстве, уже в течение ближайших двух лет ликвидировать дефицит Пенсионного фонда. Что гарантирует стабильность выплат по старости и позволит Кабмину продвинуться в переговорах с МВФ о возобновлении кредитного сотрудничества. Основную тяжесть предстоящих новаций придется вынести на своих плечах украинским женщинам.

Пенсійна реформа зведе нанівець "переваги" зарплат у конвертах - В.Янукович

e-mail Друк PDF

Президент України Віктор Янукович вважає, що існуюча практика виплат зарплат у конвертах буде зведена нанівець в результаті Пенсійної реформи. Таку думку він висловив на засіданні Ради регіонів. На переконання В.Януковича, очевидним фактом є те, що там, де зарплати є занадто низькими офіційно, гроші виплачуються у конвертах.

<< Початок < 1 3 5 6 > Кінець >>

Сторінка 3 з 6

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru