На даний момент 22 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Пенсійна реформа

Перерасчет после двух лет работы – это не обязанность, а право пенсионера

e-mail Друк PDF

«Последние два или любые пять?» так называлась статья, опубликованная в номере «Правды Украины» от 2 декабря 2011 года и вызвавшая просто шквал вопросов в основном от работающих пенсионеров, у которых за два месяца действия нового закона накопилось их множество.

Пенсійна реформа очима економіста

e-mail Друк PDF

Новітня історія пенсійної реформи

Реформування пенсійної системи в Україні розпочалося

ВАСУ відмовився визнавати протиправним рішення ВР щодо пенсійної реформи

e-mail Друк PDF

Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні позову народного депутата, лідера партії «Фронт Змін» Арсенія ЯЦЕНЮКА щодо визнання протиправними дій Верховної Ради під час повторного розгляду закону про реформування пенсійної системи.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Фронту Змін».

Зокрема, А.ЯЦЕНЮК вимагав визнати протиправними дії Верховної Ради з вилучення із Закону «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» положення про підвищення пенсій. Він просив суд зобов’язати Верховну Раду скасувати рішення від 6 вересня про виключення із закону про реформування пенсійної системи статті «про осучаснення пенсій». Ця норма потрапила у закон завдяки поправці А.ЯЦЕНЮКА № 40 і передбачала перерахування пенсій на базі середньої зарплати 2009 року, а не 2006-2008 років, як відбувається зараз. Це дозволило б 10 мільйонам пенсіонерів збільшити виплати.

У партії наголошують, що суд протягом трьох засідань поспіль з’ясовував обставини справи по суті. «9 листопада після встановлення беззаперечності доказів правоти лідера «Фронту Змін» суд побоявся виносити рішення по суті, мотивувавши тим, що розгляд таких питань не входить до його компетенції. Проте у тексті цього рішення немає жодного слова про докази, які досліджувалися протягом кількох судових засідань», - наголошується у повідомленні.

«Я розумію, чому суд прийняв таке рішення – судді Вищого адміністративного суду України проходять процедуру затвердження в стінах Верховної Ради. Їм страшно (приймати рішення проти ВР), - прокоментував рішення А.ЯЦЕНЮК.

Він вважає, що із процесуального законодавства треба вилучити фразу «Ваша честь», тому що «це сьогодні не є обов’язковим при зверненні до сьогоднішнього українського суду».

Лідер «Фронту Змін» повідомив, що суду було надано неспростовні докази порушення закону і Конституції Верховною Радою при переголосуванні закону про реформування пенсійної системи. «З юридичної точки зору наша позиція була бездоганна. Жодного доказу того, що дії Верховної Ради були правомірні, відповідач не надав», - підкреслив він.

Проте суд самоусунувся від прийняття важливого для українських пенсіонерів рішення. «Сьогодні вкотре були порушені права 10 мільйонів українців, яким відмовили підвищити пенсії на 334 гривні», - заявив А..ЯЦЕНЮК.

Він нагадав, що два місяці тому народні депутати від опозиції звернулися до Конституційного Суду про визнання неконституційним закону про реформування пенсійної системи: «Пройшло два місяці, але Конституційний Суд так і не відкрив провадження і не призначив дату суду».

Як заявив А.ЯЦЕНЮК, він невідкладно направить листа до КС з вимогою негайно призначити дату розгляду справи.

Як повідомлялося, саме поправка № 40 А.ЯЦЕНЮКА про підвищення нинішніх пенсій загальмувала підписання закону про пенсійну реформу, яким збільшувався пенсійний вік. Заради скасування цієї норми 6 вересня на розгляд парламенту знов виносився закон про пенсійну реформу. На засіданні було порушено норму Регламенту ВР, яка допускає усунення неузгодженостей та неточностей у прийнятому законі лише за пропозицією голови Верховної Ради. Втім, 6 вересня відбувалося внесення змістовних поправок, що забороняється Регламентом ВР.

20 вересня А.ЯЦЕНЮК подав до ВАСУ позов, в якому вимагав визнати протиправними дії парламенту під час повторного розгляду Закону «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» 6 вересня, який було ухвалено 8 липня.


постоянный адрес статьи: http://economics.unian.net/rus/detail/109278

Азаров обіцяє підняти пенсії інвалідам-чорнобильцям

e-mail Друк PDF

Кабінет міністрів України розглядає можливість підвищення пенсій інвалідам-чорнобильцям до 3-4 тис. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Микола АЗАРОВ заявив під часі відвідин міського центру радіаційного захисту від наслідків Чорнобильської катастрофи.

«Підвищимо пенсію чорнобильцям-ліквідаторам - інвалідам І групи, ІІ групи, ІІІ групи. Потім підемо далі», - пообіцяв М.АЗАРОВ.

Він пояснив, що Кабмін розглядає можливість виплати пенсій інвалідам І групи на рівні 4 тис. грн., ІІ - 3,5 тис. грн., ІІІ - 3 тис. грн..

Крім того, М.АЗАРОВ наголосив, що і в подальші роки уряд має намір підвищувати пенсії чорнобильцям, а також проводити реконструкцію лікарень для них по всій Україні.

 

Уряд затвердив Порядок визначення різниці між розмірами пенсій, призначених за різними законами

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні затвердив Порядок визначення різниці між розміром пенсії, призначеної відповідно до закону „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, і розміром пенсії із солідарної системи відповідно до закону „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Пенсійна реформа створила проблему першого робочого місця - експерт

e-mail Друк PDF

Збільшення пенсійного віку для українців створить серйозну проблему для випускників університетів, які шукають своє перше робоче місце.

Таку думку висловив експерт ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Сергій Кравченко у коментарі кореспонденту ГолосUA.

За його словами, збільшення пенсійного віку створює проблему першого робочого місця, так як тепер робочі місця будуть звільнятися набагато довше і студентам, що закінчили інститут, буде все важче знайти роботу.

Крім цього, як зазначив С. Кравченко, пенсійна реформа створює проблему для людей, які втратили роботу у віці 40 років і старше. Він констатував, що пошук роботи для людей у такому віці і так дуже проблематичний, а пенсійна реформа робить його практично неможливим.

Експерт підкреслив, що головною помилкою влади було те, що він не вирішивши проблему з безробіттям збільшила пенсійний вік. Тим самим, як зазначив С. Кравченко, влада заклала подальше зростання безробіття в Україні.

Крім того він додав, що сьогодні немає ніяких прорахунків щодо того, як вплине збільшення пенсійного віку на надходження до державного бюджету та економіку в цілому, так що перспективи даної реформ, на думку експерта, вельми туманні.

Нове у пенсійному забезпеченні

e-mail Друк PDF

З 1 жовтня 2011 року відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" прожитковий мінімум для непрацездатних осіб встановлено в розмірі 784 грн. У зв'язку з цим проведено перерахунок мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, підвищень, компенсаційних виплат та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу.

ПЕНСИОННАЯ РЕФОРМА ДЛЯ БУХГАЛТЕРА И ПЕНСИОНЕРА

e-mail Друк PDF

ПЕРВОЕ ЗНАКОМСТВО

ЕДИНЫЙ ВЗНОС

Больше заработка — больше взносов

Уже с 1 октября возросла максимальная сумма заработка (дохода), из которой нужно уплачивать единый взнос. И это обусловлено не только уве­личением показателя прожиточного минимума для трудоспособных лиц. Отныне максимальная величина базы начисления единого взноса будет равна СЕМНАДЦАТИ (прежде 15) размерам про­житочного минимума для трудоспособных лиц.

Как самостоятельно скопить на альтернативную пенсию

e-mail Друк PDF

Комсомольская правда в Украине

После вступления в силу пенсионной реформы стало понятно, что государство делает все, чтобы не платить пожилым людям высокие пенсии.

До КС надійшло подання депутатів щодо конституційності Пенсійної реформи

e-mail Друк PDF

До Конституційного Суду України надійшло конституційне подання 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень ряду законів України в редакції Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи“ від 8 липня 2011 року № 3668–VІ.

Сюжет дня. Десятка самых опасных последствий пенсионной реформы

e-mail Друк PDF

С 1 октября в Украине вступила в силу пенсионная реформа, которую уже сравнивают с Голодомором 1932-33 годов. Работающие пенсионеры, напуганные реформой, массово покидают рынок труда. Юристы считают это опасным явлением, поскольку с уходом работающих пенсионеров в Пенсионном фонде образуется дефицит средств.

<< < 2 4 5 6 > Кінець >>

Сторінка 2 з 6

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru