На даний момент 47 гостей на сайті

Олександр Сєнкевич зустрівся з представниками торговельних мереж, що працюють у нашому місті

e-mail Друк PDF

У рамках міської кампанії «Зроблено у Миколаєві» мер Олександр Сєнкевич зустрівся з представниками торговельних мереж, що працюють у нашому місті.

Керівник міста закликав бізнес підтримати місцевих товаровиробників, які формують економіку Миколаєва, створюючи робочі місця та наповнюючи податками міський бюджет.

- Всі ми розуміємо, що купівельна спроможність миколаївців знижується, тож нам слід згуртуватися та надати можливість нашим виробникам пережити кризовий період і зберегти робочі місця, - каже Олександр Сєнкевич.

За дорученням міського голови департамент економічного розвитку міськради розробив спеціальні позначки, якими маркуватимуть товари, виготовлені в Миколаєві. За основу взяли вже впізнаваний новий логотип міста, подарований платформою «МрійДій». Аби привернути увагу покупців до ініціативи, в місті стартує інформаційна кампанія.

Крім того, в Telegram запустили чат-бот «Зроблено у Миколаєві», який допоможе знайти місцевих виробників за видами діяльності. На сьогодні база налічує біля 70 підприємств, крім того, передбачена можливість додати нових.

Представники торговельних мереж висловили готовність приєднатися до ініціативи. Після узгодження технічних деталей за деякий час миколаївці зможуть ідентифікувати продукцію місцевих виробників у супермаркетах за яскравими позначками.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

image

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru