На даний момент 208 гостей і 1 користувач на сайті
  • 1317122052yu@gmail.com

Олександр Сєнкевич: міська влада має намір на час карантину звільнити від орендної плати підприємців, що користуються комунальним майном

e-mail Друк PDF

Підприємців, що є наймачами комунального майна, планують звільнити від орендної плати. Місто таким ось чином підтримає тих бізнесменів, чию роботу через карантин довелось тимчасово припинити.

Про це 11 квітня під час прямого ефіру в соціальних мережах повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич.

- Управління комунального майна підготувало проєкт рішення, спрямоване на звільнення від орендної плати підприємства, які орендують комунальне майно міста і які сьогодні не працюють. Проєкт в понеділок оприлюднять на сайті міської ради. При цьому працюючі підприємства звільняти від орендної плати не будуть, - поінформував Олександр Сєнкевич. – Також пунктом п’ятим проєкту рішення рекомендується власникам об’єктів нерухомості інших форм власності, розташованих на території міста Миколаєва, звільнити у повному обсязі від сплати орендних платежів суб’єктів господарювання, діяльність яких обмежена Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня № 211, з початку введення обмежувальних заходів до повного їх завершення.

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru