На даний момент 164 гостей на сайті

Оцінщики проти монополізації

e-mail Друк PDF

12 вересня 2012 року голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан прийняла участь у Надзвичайному Всеукраїнському З'їзді оцінювачів, в якому понад 1000 учасників обговорили проблему монополізації протягом 2012 року ринку оцінювання. Владою внесено зміни до законів, прийнято накази Фонду державного майна і навіть визначено без участі ринку саморегулівні організації оцінщиків.

Учасники ринку оцінювання не збираються смиренно відмовлятись від своєї ролі і готові боротися усіма можливими способами.

Було схвалено Резолюцію Надзвичайного З’їзду з визначенням конкретних кроків по відновленню конкуренції на ринку оцінювання та по недопущенню обрання до Верховної Ради ініціаторів Тендерної та Оціночної мафій.

«Те, що відбувається з ринком оцінки, це не просто монополізація ринку для отримання надприбутків, це ще й спроба встановити монополістів по визначенню бази оподаткування і, що дуже страшно, це боротьба з середнім класом, з сильними та розумними людьми, незалежними від влади. Але і оцінщики, і інший незалежний бізнес, не дозволять владі себе знищити і забрати у підприємців право на працю» – заявила Оксана Продан.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru