На даний момент 98 гостей на сайті

О. А. Герасимчук прийняла усчасть в засіданні громадської ради при ГУ ДПС у Миколаївській області

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, 23 грудня, у податковій службі Миколаївщини відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Миколаївській області, в якому прийняла участь голова Миколаївської обласної профспілки працівників МСБ Олена Герасимчук.

На початку засідання, в. о. начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв висловив впевненість в укріпленні партнерських відносин між ДПС Миколаївщини, бізнесом і громадськістю, а також повідомив про готовність до співпраці та вирішення проблемних питань, які виникають у представників бізнесу під час здійснення ними господарської діяльності.
«Бути відвертими та відкритими наш основний принцип. Адже створення позитивного іміджу залежить не тільки від того, що робить ГУ ДПС у Миколаївській області, а а й від того наскільки зрозуміло ми це доводимо до кожного громадянина та платника. Нам є до чого прагнути особливо у часи реформувань, коли суспільство не лише вимагає змін, але й бажає розуміти їх суть», - зазначив Дмитро Прокоф’єв.


Голова Громадської ради при ГУ ДПС у Миколаївській області Іван Сакаль та члени Громадської ради познайомилися з роботою структурних підрозділів ГУ ДПС, керівники яких розповіли про роботу щодо адміністрування податків, відшкодування з бюджету податку на додану вартість, легалізації заробітної плати та найманої праці, з метою забезпечення до бюджету відповідних коштів. Податківці спільно з членами Громадської ради обговорили перспективні питання діяльності податкової служби щодо збільшення платежів до бюджету, а також щодо зменшення податкового тиску на бізнес, надання якісного сервісного обслуговування платникам податків, зокрема, через електронний кабінет.
За словами Дмитра Прокоф’єва ДПС Миколаївщини і надалі буде продовжувати практику відкритого спілкування з громадськістю. Суспільство змінюється, збільшується потреба в інформації. Враховуючи це, податкова служба Миколаївської області працює над новими формами комунікацій з бізнесом та громадськістю, з метою забезпечення партнерських відносин та конструктивного діалогу.

Останнє оновлення ( Середа, 25 грудня 2019, 07:36 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru