На даний момент 69 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Новий начальник Міндоходів у Миколаївській області

Новий начальник Міндоходів у Миколаївській області

e-mail Друк PDF

Представив нового начальника Головного управління Міндоходів у Миколаївській області Володимира Коломійця та начальника Миколаївської митниці Міндоходів Артура Полякова, Перший заступник Міністра доходів і зборів України Степан Дериволков.

Степан Дериволков підкреслив, що реорганізація податкової та митної служб відбулася без дискомфорту для бізнесу. Процес сплати податків повинен стати простим і комфортним. Саме для цього і відбулося об’єднання податкової та митної служб.

Сьогодні, платник податків, за принципом “єдиного вікна”, може отримати в центрах обслуговування платників податків, у найкоротші терміни, весь спектр податкових послуг та безкоштовно одержати електронні ключі для подання звітності в електронному вигляді. Вдосконалення адміністрування податкових і митних платежів, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій – основні пріоритети роботи Міністерства. На спілкування з державою представники бізнесу повинні витрачати мінімум часу, і максимум – на основну діяльність. Інновації та інформаційні технології - основа вдосконалення діяльності відомства.

Новопризначених керівників привітав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов. За його словами, Миколаївська область є однією з найбільш привабливих в Україні для ведення бізнесу. В цьому заслуга відомств, що об’єдналися у Міністерство доходів і зборів та їх керівників на регіональному рівні.

Новопризначений начальник Головного управління Міндоходів у Миколаївській області Володимир Коломієць подякував С.Д. Дериволкова за привітання і запевнив, що потужний колектив Головного управління і в подальшому забезпечить стабільне наповнення бюджетів усіх рівнів, завдяки об’єднанню електронних баз даних податкової та митної служб, розвитка електронних сервісів і впровадження кращих зразків сучасного обслуговування платників податків.

Після представлення керівників, відбувся брифінг Першого заступника Міністра доходів і зборів України Степана Дериволкова для представників місцевих засобів масової інформації.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru