На даний момент 107 гостей і 1 користувач на сайті
  • steve4554711906

Нові робочі місця і збільшення зарплат – очікування ділових кіл на 2019 рік

e-mail Друк PDF
Про це зазначили представники провідних ділових асоціацій українських та іноземних підприємств, що працюють в Україні

Створення нових робочих місць та збільшення заробітних плат завдяки заданому Урядом позитивному тренду в економіці є одним з орієнтирів роботи бізнесу в Україні. Про це в коментарі зазначили представники провідних ділових асоціацій українських та іноземних підприємств, що працюють в Україні.

Так, найбільш важливим, з точки зору бізнесу, є той рівень діалогу, який досягнуто між підприємцями та першими особами держави.

«І зараз головне для нас макроекономічна стабільність, продовження роботи з міжнародними партнерами», – сказав Андрій Гундер, Президент Американської торгівельної палати.

За його словами, 83% підприємств – членів АТП відчувають, що 2019 року бізнес буде зростати.

Про зростання на 10-15% говорять і представники Європейської бізнес асоціації.

«Ми маємо понад 1000 членів асоціації. Вони планують створення нових робочих місць і збільшення зарплат», – відзначила Ганна Дерев’янко, виконавчий директор ЄБА.

За словами бізнесменів, компанії думають про вихід на нові ринки, про нарощування експорту і відзначають зменшення тиску контролюючих органів – у тому числі завдяки урядовим законам «Маски-шоу-стоп».

«З’являється законодавча база для захисту бізнесу, – сказав бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета. – Є тренд. І він позитивний. Сподіваюсь, що у наступному році цей тренд буде продовжуватися».

Джерело  Урядовий портал

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru