На даний момент 66 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Нові правила парковок і тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності можуть бути затверджені на найближчій сесії

Нові правила парковок і тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності можуть бути затверджені на найближчій сесії

e-mail Друк PDF

16 січня відбулася чергове засідання постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних питань. Депутати розглянули питання і проекти рішень чергової сесію міської ради, яка відбудеться 26 січня.

Начальник відділу сфери послуг Олександр Курляк представив нові правила паркування в місті, які не тільки підвищать рівня безпеки дорожнього руху, впорядкують місця парковки, розвантажать центральні вулиці міста і дисциплінують водіїв, а й врегулюють порядок сплати збору за місця для паркування транспортних засобів. Так, згідно з рішенням міської ради № 7/3 від 7 липня 2011 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території міста Миколаєва» з 1 січня 2012 року ставка збору за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, у день становить 0,03% мінімальної заробітної плати, встановленої законом.

Начальник відділу дозвільних процедур Андрій Яковлєв представив новий порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Миколаєва, оскільки рішення міської ради № 11/16 «Про затвердження тимчасово порядку укладання договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасово об'єктів для провадження підпріємніцької діяльності на території м. Миколаєва», прийняте депутатами 24 листопада 2011 р. було опротестоване прокуратурою. Новий порядок приведений у відповідність до вимог чинного законодавства. Якщо депутати підтримають новий порядок, то вже у лютому перші підприємці отримають свої сервітути.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru