На даний момент 173 гостей на сайті

Міська влада має намір скасувати орендну плату для підприємців на час карантину

e-mail Друк PDF

Міська влада має намір звільнити представників бізнесу, які працюють у комунальних приміщеннях міста, від сплати оренди на час карантину. Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич в програмі «Добрий вечір» на телеканалі «НІС-ТВ».

За словами Олександра Сєнкевича, відповідне рішення необхідне, щоб пом’якшити удар по малому і середньому підприємництву у зв‘язку з тимчасовим обмеженням їх роботи. Зокрема, бізнес, який розташований у приміщеннях комунальної власності і не працює на час карантину, отримає пільгу з оплати оренди у вигляді тимчасового скасування орендної плати.

- На сесії також плануємо розглянути рішення щодо скасування сплати податку на землю під час карантину для осіб, які винаймають комунальні приміщення. Це не зовсім популярно з економічної точки зору, адже найбільші надходження в місцевий бюджет складають ПДФО, єдиний податок і податок на землю. Однак рішення важливе сьогодні для миколаївців. Ніхто не винен у тому, що склалася така ситуація. Сьогодні всі маємо ставитися до неї з розумінням. Щоб компенсацію отримали саме ті підприємства, які чесно не працюють, проводяться відповідні рейди.

Мер звернувся і до власників комерційних приміщень стосовно скасування орендної плати підприємцям, які зупинили свою роботу.

- Надав доручення виконавчим органам підготувати відповідне розпорядження. Воно матиме рекомендаційний характер, міська влада не впливає на приватний бізнес. Але логічно сьогодні було б скасувати оренду для підприємців, які вирішили не працювати і не отримують прибутку. - зазначив Олександр Сєнкевич.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru