На даний момент 90 гостей на сайті

Миколаївська делегація відвідує Міжнародну конференцію

e-mail Друк PDF

Сьогодні в Києві проходить міжнародна конференція «Ефективний діалог заради розвитку: політика влади і порядок денний від бізнесу». В заході приймають участь Президент Федерації Асоціацій малого та середнього бізнесу Олена Герасимчук, заступник міського голови Юрій Степанець, представник РТПП Миколаївської області Тетяна Астахова та експерт Регіонального фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області,   гості конференції - представники Америки, Грузії, Молдови.

Президент Федерації Асоціацій МСБ Олена Герасимчук виступить з доповіддю про проблеми і взаємодію влади та бізнесу в Миколаївському регіоні.

Що таке “порядок денний” від бізнесу до влади? Як він може покращити життя підприємців у регіонах країни? Як адаптувати зарубіжний досвід до українських реалій?

На ці та інші питання відповідають іноземні та вітчизняні експерти, лідери бізнес-асоціацій, представники влади та донорських організацій на конференції «Ефективний діалог заради розвитку: політика влади і порядок денний від бізнесу», що стартувала сьогодні у Києві за організації Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

 

33Зі вступним словом до більш ніж 100 учасників конференції виступили в.о. виконавчого директора Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE, Вашингтон) Ендрю Вільсон та в.о. директора Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (СІРЕ-Україна) Оксана Олійникова. Так, Ендрю Вілсон акцентував на тому, що фокусом роботи CIPE в Україні у наближчі роки стане пошук рішень проблем підприємництва та посилення державно-приватного діалогу саме на місцевому рівні, адже це запорука ефективних економічних реформ:

“Ми готові чути вас сьогодні, ваші проблеми і перешкоди для розвитку підприємництва на місцях. Разом з командою CIPE в Україні ми будемо намагатися знайти і запропонувати вам можливі рішення з міжнародного досвіду”, – звернувся він до учасників та запросив до відкритої дискусії.

22Серед учасників: голова Комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, координатор проекту ПРООН “Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств” Владлен Сисун, ключовий експерт “East Invest 2” Кристіан Гессль, радник Президента України, заслужений економіст України Олександр Пасхавер, Міністр економічного розвитку і торгівлі України (2014 рік.) Павло Шеремета, голова Комітету економістів України Андрій Новак, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та багато інших.

Останнє оновлення ( Четвер, 23 червня 2016, 12:49 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru