На даний момент 103 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Майже на 40 відсотків збільшились надходження єдиного податку

Майже на 40 відсотків збільшились надходження єдиного податку

e-mail Друк PDF

За період січень-серпень 2013 року суб’єкти господарювання-юридичні та фізичні особи, які працюють на спрощеній системі оподаткування сплатили близько 100 мільйонів гривень єдиного податку. Це майже на 40 відсотків більше, ніж за відповідний період минулого року. Темп росту надходжень єдиного податку – 137,9 відсотків.

Як зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Миколаївській області Володимир Коломієць, така позитивна динаміка росту бюджетних надходжень відбувається завдяки спрощенню умов ведення бізнесу для фізичних осіб-підприємців, зокрема, їх розподіл на групи.

Такий підхід надає можливість значній кількості підприємців працювати за впровадженою моделлю. Також працівниками ГУ Міндоходів у Миколаївській області проводиться робота по створенню комфортних умов для платників податків при наданні їм адміністративних та інформаційних послуг.

„Сподіваємось, що створення комфортних умов для бізнесу спонукатиме платників відповідально виконувати свої зобов’язання перед державою зі сплати податків” – наголосив начальник ГУ Міндоходів у Миколаївській області Володимир Коломієць.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru