На даний момент 43 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Маєш намір встановити торгову палатку - ... прийми грузинське громадянство

Маєш намір встановити торгову палатку - ... прийми грузинське громадянство

e-mail Друк PDF

Порядок розміщення об'єктів виносної торгівлі - як і раніше поза правовим полем. В Україні відсутній пopядoк зaключeння договору cepвітyту нa pозміщення тимчасових споруд. Порядок, прийнятий на сесії міської ради цього літа, опротестувала прокуратура. І зараз підприємцям, що мають намір встановити об'єкти виносної торгівлі, нікуди звертатися.

Про це йшлося під час робочої наради в малому залі міськвиконкому, в якій взяли участь начальник відділу дозвільних процедур Андрій Яковлєв, начальник управління містобудування – архітектури головний архітектор міста Олександр Бондар, начальник управління земельних ресурсів Олександр Мороз, начальник відділу торгівліЮрій Переродов, начальник відділу сфери послуг Олександр Курляк.

Валерій Вєтров наголосив, що новий порядок обов'язково повинен грунтуватися на Законах України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та «Про адміністративні послуги».

Олександр Бондар розміщення виносної торгівлі на пішохідних переходах назвав ганьбою в 21 столітті. Він вважає, що для будь-якої торгівлі є спеціально відведені місця - ринки, торгові майданчики, і закликав діяти рішуче:

- У Києві демонтують близько 300 незаконно встановлених кіосків на місяць. Добре б і нам зносити 60 кіосків на місяць. Кошти на демонтаж передбачені. Якщо прибрати всі незаконні об'єкти, було б легше дихати.

Крім того, Олександр Володимирович зазначив, що для розміщення наметів і трейлерів не прописано в законодавчих актах ніяких державних будівельних норм. Але з іншого боку, органи місцевого самоврядування не можуть відмовити підприємцям у реалізації своїх прав на ведення бізнесу.

Олександр Мороз попросив при підготовці нового Порядку врахувати, що прийняття рішень щодо земельних питань - це виключно повноваження депутатів.

Представник від підприємців міста поскаржився, що з 2011 року збирав узгодження на розміщення об'єкта, але питання на сесії міської ради не виносилося. На що Андрій Яковлєв відповів так: зараз проводяться всі необхідні узгодження, щоб депутати працювали в рамках Закону України «Про адміністративні послуги». Тоді підприємець запитав: чи не можна, щоб таке рішення було не колегіальним. Андрій Яковлєв запропонував оригінальний вихід:

- Для цього Вам треба прийняти грузинське громадянство.

Нагадаємо, в травні цього року група працівників міськвиконкому ознайомилася з досвідом роботи дозвільної системи в Тбілісі.

У висновку чиновники домовилися про те, що кожна служба підготує свої пропозиції щодо підготовки проекту рішення міської ради про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru