На даний момент 302 гостей на сайті

Координаційна нарада територіальних органів Держпраці та Держпродспоживслужби щодо забезпечення здійснення протиепідемічних заходів на робочих місцях

e-mail Друк PDF

23 червня 2020 відбулась нарада посадових осіб  Управління Держпраці у Миколаївській області та Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області з питань обговорення переліку суб’єктів господарювання, на яких необхідно забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної  роботи  щодо забезпечення безпечних умов праці.

Перелік суб’єктів господарювання було складено виходячи з критеріїв:

  • кількість працівників;
  • кількість контактів з клієнтами, окремо з областей з  негативною епідситуацією;
  • наявність серед трудового колективу працівників хворих на коронавірус.

За результатами наради узгоджено перелік, у який  увійшли суб’єкти господарювання зі сфер оптової та роздрібної торгівлі, тимчасового розміщення, сільського господарства  організації харчування, надання послуг та транспорту.

Спільна робота державних органів  буде здійснюватися  без додаткових попереджень підприємців. В рамках заходів передбачається надання роз’яснень щодо  чинних   карантинних умов  ведення господарської діяльності, відповідальності, яка передбачена за порушення карантинних обмежень, соціальної відповідальності кожної особи за поширення епідемії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru