Комітет ВРУ рекомендував змінити закон про РРО задля функціонування системи транспортного е-квитка

П'ятниця, 22 травня 2020, 06:58
Друк
Комітет ВРУ рекомендував прийняти законопроект для функціонування систем електронного квитка та стимулювання впровадження безготівкових методів оплати на транспорті

Верховна Рада України повідомляє, що 20 травня, Комітет з питань цифрової трансформації провів чергове засідання, на якому розглянув три законопроекти у першому читанні.

Зокрема, народні депутати розглянули Проект Закону «Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо усунення перешкод для функціонування систем електронного квитка та стимулювання впровадження безготівкових методів оплати на транспорті» (№3113).

Законопроектом пропонується внести зміни до п. 4 ст. 9 Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», якими передбачається можливість не застосовувати вимогу використання реєстраторів розрахункових операцій і розрахункових книжок у разі здійснення оплати за проїзд на автомобільному та електричному транспорті в безготівковій формі з використанням електронних платіжних засобів.

Комітет рекомендував його прийняти за основу з урахуванням зауважень.

Джерело Верховна Рада України