На даний момент 206 гостей на сайті

Комітет ВРУ рекомендував змінити закон про РРО задля функціонування системи транспортного е-квитка

e-mail Друк PDF
Комітет ВРУ рекомендував прийняти законопроект для функціонування систем електронного квитка та стимулювання впровадження безготівкових методів оплати на транспорті

Верховна Рада України повідомляє, що 20 травня, Комітет з питань цифрової трансформації провів чергове засідання, на якому розглянув три законопроекти у першому читанні.

Зокрема, народні депутати розглянули Проект Закону «Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо усунення перешкод для функціонування систем електронного квитка та стимулювання впровадження безготівкових методів оплати на транспорті» (№3113).

Законопроектом пропонується внести зміни до п. 4 ст. 9 Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», якими передбачається можливість не застосовувати вимогу використання реєстраторів розрахункових операцій і розрахункових книжок у разі здійснення оплати за проїзд на автомобільному та електричному транспорті в безготівковій формі з використанням електронних платіжних засобів.

Комітет рекомендував його прийняти за основу з урахуванням зауважень.

Джерело Верховна Рада України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru