На даний момент 17 гостей на сайті

Комітет ВРУ підтримав поступовий перехід на Е-паспорти

e-mail Друк PDF
В Україні планується поступово припинити використання паспортів у формі книжечки та замінити його на пластикові карти

В Україні планується поступово припинити використання паспортів у формі книжечки та замінити його на пластикові карти. Повідомляє ВРУ в Facebook.

Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин рекомендує Верховній Раді України прийняти відповідний урядовий законопроект №3986 «Про паспорт громадянина України у формі книжечки».
Згідно з проєктом закону, строк дії паспорта-книжки становить:

  • для осіб віком від 16 до 25 років — до дня досягнення особою 25-річного віку;
  • для осіб віком від 25 до 45 років — до дня досягнення особою 45-річного віку за умови, що до дня набрання чинності цим законом до паспорта вклеєно нову фотокартку після досягнення особою 25-річного віку, а в разі коли паспорт було оформлено у період після досягнення особою 25-річного віку до дня досягнення нею 45 років, — фотокартку під час оформлення паспорта;
  • для осіб віком від 45 років — безстроково за умови, що до дня набрання чинності закону до паспорта вклеєно нову фотокартку після досягнення особою 45-річного віку, а в разі коли паспорт було оформлено після досягнення особою 45-річного віку, — фотокартку під час оформлення паспорта.

Таким чином, при наступній даті, коли буде потрібно вклеїти нове фото, паспорт у формі книжечки будуть заміняти на пластикову карту. Нові паспорти видаватимуть лише у формі пластикових карт.

Джерело Верховна Рада України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru