На даний момент 70 гостей на сайті

Коли профспілки мають подавати звіт про використання доходів?

e-mail Друк PDF
Профспілки мають звітувати лише при порушенні вимог щодо статусу неприбутковості

ДФС у Тернопільській області нагадує, що відповідно пп. 133.4.6 ПКУ до неприбуткових організацій, що відповідають вимогам п. 133.4 ПКУ і не є платниками податку, зокрема, можуть бути віднесені професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об’єднання.

Для професійних спілок, їх об’єднань та організацій профспілок передбачено подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації лише при порушенні вимог п. 133.4 ПКУ (п. 46.2 ПКУ).

Зазначимо, що норма п. 46.2 ПКУ стосовно подання професійними спілками, їх об’єднаннями та організаціями профспілок звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації лише при порушенні вимог п. 133.4 ПКУ вперше застосовувалась за результатами звітування за 2016 рік.

Джерело ДФC у Тернопільській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru