На даний момент 192 гостей на сайті

Коли ДПС оприлюднює план-графік своїх перевірок на наступний рік?

e-mail Друк PDF
План-графік проведення документальних планових перевірок на наступний рік оприлюднюється на офіційному веб-порталі ДПС до 25 грудня поточного року

ДПС у Тернопільській області нагадує, що відповідно до пп. 77.1 ПКУ документальна планова перевірка повинна бути передбачена у плані-графіку проведення планових документальних перевірок.

План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному вебсайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує, зокрема, державну податкову політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

Згідно з п. 1 Положення №227, центральним органом виконавчої влади, який реалізує, зокрема, державну податкову політику є Державна податкова служба України.

До плану-графіка проведення документальних планових перевірок відбираються платники податків, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, невиконання іншого законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи (абз. 1 пп. 77.2 ПКУ).

Порядок формування та затвердження плану-графіка, перелік ризиків та їх поділ за ступенями встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику (абз. 3 пп. 77.2 ПКУ).

Наказом Мінфіну від 02.06.2015 №524 затверджено Порядок формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, в якому визначено перелік ризиків та їх поділ за ступенями значущості (високий, середній, незначний).

Оновлення річного плану-графіка здійснюється при його коригуванні.

Проєкти коригування планів-графіків при здійсненні такого коригування формуються територіальними органами ДПС не пізніше 03 числа кожного місяця поточного року, починаючи з другого місяця поточного року, засобами інформаційно-телекомунікаційних систем ДПС (абз. 2 п. 3 розд. І Порядку).

Таким чином, план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на поточний рік оприлюднюється на офіційному вебпорталі ДПС (tax.gov.ua) (Головна/Діяльність/Плани та звіти роботи) до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

Коригування такого плану-графіку здійснюється на підставі проектів, сформованих територіальними органами ДПС, починаючи з другого місяця поточного року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru