На даний момент 92 гостей на сайті

Коаліція МСБ продовжує роботу: відбулась перша зустріч з мером

e-mail Друк PDF

27 січня 2016року з ініціативи Коаліції  громадських організацій малого та середнього бізнесу, яку очолює Президент Федерації Асоціацій малого та середнього бізнесу  Герасимчук Олена, відбулась зустріч з міським головою  Олександром Сенкевичем  та його заступниками Олександром  Оліфером  та  Юрієм  Степанцем.

Герасимчук  Олена  нагадала, що  міським головою  напередодні виборів було підписано підписано Меморандум про спільну роботу з Коаліцією по просуванню запропонованих малим та середнім бізнесом пропозицій щодо прискорення розвитку підприємництва і економічного зростання м.Миколаєва, який необхідно виконувати. Всі проблеми бізнесу були проаналізовані та узагальнені як ТОП-25 головних пропозицій. Найголовніші проблеми, що сьогодні турбують бізнес це:

-якість роботи  Центру надання адміністративних послуг, робота якого оцінена на 3,7 бали по 5-ти бальній шкалі;

- нелегальна торгівля;

- корупція в земельних, архітектурних питаннях, ДАБІ.

- проблеми з Обленерго, Миколаївгаз, Водоканалі;

- занедбаність туристичної галузі (не проводяться заходи, в яких би активну участь прийняв бізнес - ярмарки, фестивалі, відсутня робота з сільгосвиробниками).

Першочерговим в пріоритетах розвитку бізнес визнав необхідність ефективної Програми розвитку м.Миколаєва, що неможливо без проведення аналітичного дослідження і виявлення економічного потенціалу міста. В цьому напрямку бізнесом проведена значна робота і отримані певні напрацювання, але  продовження цієї роботи потребує спільних зусиль  громадськості і фахівців  міськради. Дана пропозиція була підтримана  міським головою.

На зустрічі також було вирішено питання стосовно створення  площадки для роботи підприємницької громадськості з міською владою шляхом створення громадського органу підприємців при міському голові.

Всі пропозиції малого та середнього бізнесу стосовно усунення перешкод в їх діяльності  просимо надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та телефонувати за номером:  0512-58-31-16

Лист Миколаївському міському голові (направлений 16 січня 2016 р.)

Останнє оновлення ( П'ятниця, 29 січня 2016, 11:07 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru