На даний момент 121 гостей на сайті

Юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців «урівняли» в правах

e-mail Друк PDF

Фізичним-особам підприємцям видаватимуть копії ліцензій на провадження діяльності

Копії ліцензій на кожне місце для провадження діяльності видаватимуть не лише юридичним особам, а й фізичним-особам підприємцям. У четвер Верховна Рада України схвалила в цілому законопроект Держкомпідприємництва про внесення змін до Закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» щодо порядку видачі копії ліцензії. За нього проголосували 252 народних депутати. v«Внесення цих змін ініціювали самі підприємці, які зверталися до Комітету з проханням виправити прогалину в законодавстві щодо видачі копій ліцензій фізичним-особам підприємцям», - пояснив директор департаменту регіональної політики Комітету Леонід Буравльов.

«Мова про конкуренцію між юридичними особами та фізичними-особами підприємцями зводилася нанівець, оскільки на практиці, на жаль, фізичній-особі підприємцю доводиться розміщувати лише незавірену фотокопію ліцензії, що не є підтвердженням легальності його діяльності», - додав Леонід Буравльов.

Також законопроектом передбачено, що в разі завершення роботи на вказаному місці підприємець буде зобов’язаний повернути копію в орган ліцензування протягом 10 днів в письмовій формі.

Орган ліцензування повинен внести відповідні зміни в ліцензійний реєстр не пізніше наступного робочого дня з дати отримання такого повідомлення.

Джерело: Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru