На даний момент 179 гостей на сайті

Який період охоплюють перевірками ДПС?

e-mail Друк PDF
При плануванні, організації та проведенні документальних перевірок ДПС грунтується на строках давності, визначених п. 102.1 ПКУ, які поширюються також на період, який може бути охоплений перевіркою

ДПС у Київській області інформує, що  під час  планування, організації та проведення документальних перевірок контролюючі органи враховують строки давності, визначені пп.102.1 ПКУ, які поширюються також на період, який може бути охоплений перевіркою.

При цьому, при плануванні, організації, проведенні перевірок, нарахуванні за їх результатами податкових зобов’язань передбачені виключення щодо дотримання строків давності, визначених пп.102.1 ПКУ, наявні обставини, передбачені п.102.2 ПКУ, у т. ч. якщо платником не подано податкову декларацію за період, протягом якого виникло податкове зобов’язання.

У разі проведення перевірок з питань дотримання податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи ДПС, а також визначення за результатами суми грошових зобов’язань платника податків у випадках, коли ПКУ не передбачено подання декларації, застосування строків давності  здійснюється з урахуванням терміну позовної давності – 1095 днів (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до ст. 39 ПКУ).

Відповідно до ч. 16 ст. 25 Закону про ЄСВ, строк давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені по єдиному внеску не застосовується.

Документальною перевіркою в частині правильності обчислення, повноти та своєчасності сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування охоплюється період з 01 січня 2011 року або період, що настає за періодом, охопленим попередньою перевіркою із зазначеного питання.

Тобто, при плануванні, організації та проведенні документальних перевірок контролюючі органи враховують строки давності, визначені п. 102.1 ПКУ, які поширюються також на період, який може бути охоплений перевіркою, крім перевірок в частині правильності обчислення, повноти та своєчасності сплати єдиного внеску.

***


ДПС у Київській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru