На даний момент 68 гостей на сайті

Яким є строк використання «старих» ЕЦП?

e-mail Друк PDF
Оскільки Закон №2155 набирає чинності із 07.11.2018 року, то «старі» ЕЦП можна буде використовувати до 07.11.2020 року

Податківці у підкатегорії 401.01 ресурсу "ЗІР" розповіли про строк використання ЕЦП, отриманих до 7 листопада 2018 року.

Правила використання «старих» ЕЦП встановлено п. 5 розд. VII Закону від 05.10.2017 р. №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги».

Зокрема, «старі» ЕЦП використовуються користувачами електронних довірчих послуг, кваліфікованими надавачами електронних довірчих послуг, які продовжують їх обслуговувати, відповідно як кваліфікований електронний підпис та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності Законом.

Оскільки Закон №2155 набирає чинності із 07.11.2018 року, то «старі» ЕЦП можна буде використовувати до 07.11.2020 року.

***

Автор: Русанова Ганна

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru