На даний момент 127 гостей на сайті

Як роботодавцю підготуватися до переходу на електронні трудові книжки?

e-mail Друк PDF
Відомості про трудову діяльність працівника подаються через вебпортал е-послуг ПФУ у вигляді скан-копій передбачених законодавством документів з обов’язковим накладанням страхувальником або працівником ЕЦП

Пенсійний фонд України у Вінницькій області розповідає, що відомості про трудову діяльність працівника подаються через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України у вигляді скан-копій передбачених законодавством документів, з обов’язковим накладанням страхувальником або працівником кваліфікованого електронного підпису.

Якщо працівник делегує повноваження щодо оцифрування документів про трудову діяльність роботодавцю, то такий працівник має надати згоду на обробку персональних даних, яку укладають у довільній формі. Сканована копія цієї згоди є невід’ємною складовою відомостей, поданих страхувальником.

У випадку особистого подання відомостей про трудову діяльність працівником – скан-копія згоди не потрібна. Окрім того, перед скануванням трудових книжок необхідно провести їх ретельний аудит.

***

Джерело Пенс ійний фонд України

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru