На даний момент 240 гостей на сайті

Госпредпринимательство согласовало законопроект Минздрава «Об информации для потребителей о пищевых продуктах»

e-mail Друк PDF
Госпредпринимательство поддержало законопроект, который минимизирует воздействие современных маркетинговых ходов на мнение потребителей и будет способствовать честным правилам игры среди производителей

Держпідприємництво погодило законопроект Міністерства охорони здоров′я України «Про інформацію для споживачів стосовно харчових продуктів», який спрямований на встановлення чітких правил надання інформації про харчові продукти споживачам. На думку фахівців Служби, нововведення сприятимуть розвитку справедливих конкурентних умов для виробників.
«Це має мінімізувати вплив сучасних маркетингових ходів на думку споживачів та сприятиме чесним правилам гри серед виробників. Недостовірна інформація не повинна вводити громадян в оману стосовно певних властивостей продукту, яких він не має. Також зазначена інформація не повинна акцентувати на спеціальних характеристиках, властивих лише цьому продукту. Такі норми давно діють у Європі», — прокоментував голова Держпідприємництва Михайло Бродський.
До уваги бізнесу! Нормативно-правовим актом передбачено визначення обов’язкового переліку інформації стосовно харчових продуктів. Зокрема, передбачається, що зазначена інформація повинна бути точною, чіткою та доступною споживачам. Окрім цього, вона має містити дані про ідентичність та склад, властивості або інші схожі характеристики харчового продукту.
Фахівці Служби зазначають, що такий законопроект, у разі його прийняття, вплине на захист здоров’я та інтересів споживачів, а також гармонізує законодавство України з нормами ЄС.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru