На даний момент 194 гостей на сайті

Герасимчук О. А. - кандидат в депутати Миколаївської облради

e-mail Друк PDF

Чому я іду в депутати?

Більше 15 років я відстоюю інтереси людей, які працюють в малому та середньому бізнесі, захищаю інтереси малозабезпечених людей, пенсіонерів. Багато зусиль прикладаю для того,  щоб створювались сприятливі умови для розвитку вітчизняного бізнесу, залучення інвестицій від власного інвестора. Вже досить жити за кредитні ресурси МВФ, які проїдалися, розкрадалися і не були направлені на розвиток економіки.

30 років руйнується економіка України, безжалісно розкрадаються ресурси, які належать народу, розкрадається бюджет держави, який в значній мірі наповнюється малим і середнім бізнесом, моєю сім’єю в тому числі. В Україні з 2019р. розпочався період перезавантаження влади, період очищення від старих політиків, хабарників і крадіїв. Я професіонал  в своїй сфері, буду докласти  всі свої зусилля на розвиток економіки регіону і в цілому України. Добробут населення повинен зростати, бюджет громад забезпечити потреби поселення, зруйнована соціальна сфера має по-новому бути розбудованою.

Відповідальність місцевої влади перед громадою має бути посилена в рази, корупція та бюрократизм в органах влади повинні  зникнути назавжди.

Міграція працездатного населення, молоді, бізнесу повинна бути зупинена та створені комфортні умови для повернення на Батьківщину, тих, хто вже виїхав.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru