На даний момент 130 гостей на сайті

Герасимчук О. А. прийняла участь в засіданні Громадської ради при Державній фіскальній службі України

e-mail Друк PDF

4 листопада Герасимчук О. А. приймала участь в засіданні  Громадської ради при Державній фіскальній службі України, на якому вирішувались організаційні питання: обрання керівного складу та затвердження положення про громадську раду при ДФС.

За результатами рейтингового голосування головою цього консультативно-дорадчого органу став Дмитро Олексієнко, виконавчий директор Громадської спілки «Ліга аудиторів України».

«Громадська рада – це цивілізований майданчик для спілкування між ДФС та громадськістю. Адже тільки у діалозі можна знайти конструктивні рішення та оптимальні шляхи для розв’язання актуальних задач у податковій та митній сферах. Впевнений, що ініціативи членів Громадської ради, професійні напрацювання у робочих групах сприятимуть ефективній розбудові Державної фіскальної служби», – наголосив Дмитро Олексієнко.

Заступниками голови Громадської ради обрано Юлію Дроговоз – віце-президента УСПП, голову комісії УСПП з питань економічної політики, та Олега Платонова – президента «Асоціації транспортно-експедиторських та логістичних організацій України «Укрзовніштранс»». Секретарем Громадської ради обрано директора Інформаційно-комунікаційного департаменту ДФС України Віктора Косарчука.

Під час засідання також було розглянуто і прийнято Положення про Громадську раду при ДФС України, відповідно до якої у структурі Громадської ради діятимуть Правління та комітети. До Правління входитимуть голова Громадської ради, його заступники, секретар, голови комітетів та їх заступники, а також делеговані комітетами члени. Правління вирішуватиме стратегічні, поточні та невідкладні питання, організовуватиме та координуватиме роботу Громадської ради між засіданнями.

Крім того, відповідно до напрямів роботи члени Громадської ради працюватимуть у трьох комітетах – податкової політики, митної політики та комітеті з питань запобігання та протидії корупції, контрабанді та з питань діяльності органів фінансових розслідувань та податкової міліції.

Також у рамках діяльності Громадської ради впроваджується інститут експертів, який дозволяє залучати до її роботи представників бізнесу та громадськості, які бажають долучитися до розробки та удосконалення податкового та митного законодавства.


Останнє оновлення ( Середа, 05 листопада 2014, 07:21 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru