На даний момент 70 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Геннадій Ніколенко в прямому ефірі телеканалу «Миколаїв» розповів про соціальні ініціативи Президента України

Геннадій Ніколенко в прямому ефірі телеканалу «Миколаїв» розповів про соціальні ініціативи Президента України

e-mail Друк PDF


21 березня перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко в прямому ефірі телеканалу « Миколаїв» в програмі «Чим живе область» відповів на запитання  громадян.


Перше питання, яке було поставлено ведучою програми Геннадію Ніколенко, стосувалося трагедії, що сталася з Оксаною Макар, та як пізніше з’ясувалося, і з Олександрою Поповою. Ця подія викликала справжній резонанс у суспільстві, на який влада не може не реагувати. Якою була реакція влади та особисте ставлення Геннадія Ніколенко до цих подій?


Відповідаючи на дане питання перший заступник голови облдержадміністрації  наголосив на тому, що Оксана Макар залишилася живою завдяки вчасній медичні допомозі. Після трагедії, яка сталася в с. Кінецьпіль, за ініціативи голови облдержадміністрації Миколи Круглова був створений резервний фонд для придбання дорогих медикаментів та для надання екстрених медичних послуг. Саме ці резервні кошти дали змогу підтримувати життєві показники Оксани. Стосовно свого власного ставлення до цих подій, то Геннадій Ніколенко порекомендував  громадянам почитати статтю, яка вийшла в газеті «Дзеркало тижня. Україна» №10 та передрукована в багатьох місцевих виданнях, з аналізом експертів у галузі психіатрії та психології стосовно того, які зміни останнім часом відбуваються у суспільній свідомості.


Наступною темою, яка була озвучена у програмі -  це соціальні ініціативи Президента, фінансова можливість реалізації цих ініціатив та перспективи іпотечного кредитування громадян на 10-15 років під 2-3% річних.

Геннадій Ніколенко зазначив, що соціальні ініціативи Президента – це новий курс нашої держави. Фінансування цих ініціатив буде проводитися за рахунок державного бюджету. У 2010 році представники Миколаївської облдержадміністрації їздили до Російської Федерації переймати досвід по іпотечному кредитуванню і нам відомі їх механізми реалізації таких програм.  Надання іпотечного кредитування під низьку відсоткову ставку не лише дасть багатьом сім’ям можливість вирішити  квартирне питання, а і надасть змогу оживити будівельну сферу. А це, як зазначає прем’єр міністр України Микола Азаров, створення нових робочих місць,  податки, які наповнюють державний бюджет,  комунальні платежі і т.д.


Ведуча запропонувала першому заступнику голови подивитися відео-сюжет про енергозберігаючі технології та прокоментувати його.

Геннадій Ніколенко у своєму коментарі акцентував увагу на тому, що в Миколаївській області значна робота проводиться по запровадженню енергозберігаючих технологій та введенню в експлуатацію котелень комбінованого опалення, особливої уваги потребує в цьому питанні досвід м. Вознесенськ. Перший заступник голови облдержадміністрації проінформував громадян про те, що по Кіотському протоколу на термосанацію  (утеплення покрівлі, заміна вікон та утеплення зовнішнього фасаду) цього року Миколаївська область отримає близько 117 млн. грн., що є також одним із видів енергозбереження.


Ще одна тема, яка була піднята ведучою у прямому ефірі - це  перспективи газифікації Миколаївської області та м. Снігурівка. У своїй відповіді Геннадій Ніколенко акцентував увагу на тому, що на сьогоднішній день з НАК «Нафтогаз України» Миколаївська облдержадміністрація вже підписала 12 договорів загальною сумою на 119 млн. грн. м. Снігурівка є одним з найбільш проблемних об’єктів, який свого часу, будучи ще прем’єр-міністром, відвідав нинішній Президент України Віктор Янукович. Не зважаючи на усі негаразди будівництво підвідного газопроводу до м. Снігурівка продовжено і ведеться у повному обсязі. Нещодавно цей об’єкт відвідав голова правління НАК «Нафтогаз України» Євген Бакулін та особисто запевнив жителів міста у тому, що газ цього року в Снігурівці буде. Активно ведеться  робота по будівництву підвідн огогазопровод у   в с. Велико-Олександрівка Казанківського району, починаються будівельні роботи в с. Привільне Баштанського району, с. Дмитро-Білівка Казанківського району та на об’єктах  Первомайського та Жовтневого районах.


Першому заступнику головиоблдержадміністраціїпродемонстрували відео матеріал про доступність інвалідів до соціально-побутових місць в м. Миколаєві та області. Геннадій Ніколенко прокоментував ситуацію та відзначив, що дуже часто наявність пандусу чи кнопки виклику не вирішує проблему доступності. Влада поставила це питання на жорсткий контроль. При Миколаївській облдержадміністрації створено Комітет, який займається контролем усіх питань пов’язаних із доступністю маломобільних верств населення до соціально-побутових місць. Герої відео матеріалу є активними членами даного комітету.


До прямого ефіру зателефонували 5 громадян та задали свої запитання першому заступнику голови облдержадміністрації. Це такі питання як:

-        Чому в смт Матвіївка зняли маршрут №98? Геннадій Ніколенко зазначив, що це питання зараз вирішується.

-        Замість алкомаркетів у м. Миколаєві необхідно відкривати більше спортивних секцій для дітей, тоді і молоді буде чим займатися. Перший  заступник голови облдержадміністрації абсолютно погодився із думкою громадянки та висловив приємне здивування тим, що у цьому питані думки громади та представників влади співпадають.

-        Коли будуть закриті пункти прийому металобрухту? Знімають люки та хрести на кладовищах. Геннадій Ніколенко зазначив, що  цього тижня на апаратному засіданні вже піднімалося дане питання, воно поставлено на  контроль і пункти, які приймають металобрухт будуть поставлені у жорсткі рамки.

-        В радянські часи в школах були куточки природи, які виховували у дітей співчуття до інших. Зараз цього всього не має. Перший заступник голови облдержадміністрації відмітив, що він був у багатьох школах Миколаївської області та бачив в класах біології куточки живої природи. Свою долю у вихованні дітей вони відіграють, але не можна сказати, що такі живі куточки зможуть повністю вирішити проблему співчуття, це більш глибинна проблема.

-        Із приходом весни почався масовий браконьєрський вилов риби. Як влада планує з цим боротися? Геннадій Ніколенко відмітив, що вже сьогодні створюється експертна група, яка буде займатися вивченням даного питання та вживатиме своєчасні необхідні заходи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru