На даний момент 63 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Геннадій Ніколенко провів засідання колегії при управлінні регіональногорозвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації 2012-03-30

Геннадій Ніколенко провів засідання колегії при управлінні регіональногорозвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації 2012-03-30

e-mail Друк PDF


30 березня перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко, разом з начальником управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Олегом Атанасовим  провів засідання колегії на якому були присутні перші заступники голів райдержадміністрацій, перші заступники голів міст (обласного значення), головні архітектори районів та представники контролюючих органів.

На засіданні були підняті такі питання як стан розроблення містобудівної документації в області; стан реалізації статті 40 (Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту) Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»; посилення відповідальності у сфері містобудівної діяльності та ін.

Геннадій Ніколенко звернувся до учасників засідання з тим, що основна відповідальність за розробку містобудівної документації тепер покладена на представників місцевої влади. «В Законі чітко прописано, що  до 1 січня 2013 року усім населеним пунктам необхідно розробити генеральні плани,  тому часу в нас залишилося не так багато як може здатися на перший погляд. Кожен із Вас повинен розуміти, що інвестор не прийде до Вашого району та населеного пункту, якщо його права не будуть захищені генеральним планом. Окрім  того, значно посилилася персонально відповідальність у сфері містобудівної діяльності. Тепер чітко зрозуміло хто і за що відповідає у містобудуванні. Наші контролюючі органи, за новими поправками до Закону, вже оштрафували 119 фізичних осіб та 17 юридичних осіб. Кожен із Вас повинен розуміти рівень своєї відповідальності перед Законом і у своїй діяльності не виходити за межі діючого законодавства», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

Олег Атанасов у своєму виступі зазначив, що керівникам районів потрібно визначити ті населені пункти, розробка генеральних планів яких дасть можливість для містобудівної діяльності та залучення інвестицій до цієї території. «Якщо не буде розроблена містобудівна документація, то може загальмуватися повністю все будівництво по населеним пунктам», - наголосив начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru