На даний момент 62 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Геннадій Ніколенко провів нараду з питань додержання вимог законодавства у сфері благоустрою та санітарного стану населених пунктів

Геннадій Ніколенко провів нараду з питань додержання вимог законодавства у сфері благоустрою та санітарного стану населених пунктів

e-mail Друк PDF


6 квітня перший заступник голови облдержадміністрації  Геннадій Ніколенко, разом з начальником управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Євгеном Гладковим, провів нараду з питань додержання вимог законодавства у сфері благоустрою та санітарного стану населених пунктів.

На нараду булизапрошені перші заступники голів райдержадміністрацій, міських (містобласного значення) голів, головний санітарний лікарлікар в Миколаївській області Володимир Клочко, начальник екологічноїінспекції в Миколаївській області Віталій Бабенко.

Геннадій Ніколенко наголосив, що питання, пов’язані із вивезенням побутових відходів є одним із проблемних в Миколаївській області. В Законі про відходи чітко прописано, що у відходів є власник, якийн есевідповідальність за їх вивезення.

В ході наради було розглянуто 2 питання: дотримання вимог законодавства у сфері благоустрою та санітарного стану населених пунктів та стан організації робот из благоустрою ісанітарного очищення в містах Миколаєві, Первомайську, Вознесенську, Очакові.

Євген Гладков, в свою чергу, звернув увагу на те, що в багатьох населених пунктах сільської місцевості немає комунальних підприємств, які б займалися питанням вивезення твердих побутових відходів. Відповідальність за це покладе на на райдержадміністрації, які повинні активніше співпрацювати із головами місцевого самоврядування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru