На даний момент 54 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Геннадій Ніколенко: Головне завдання – це не мірятися хто сильніше влада чи бізнес, а працювати над тим, щоб знайти між ними порозуміння

Геннадій Ніколенко: Головне завдання – це не мірятися хто сильніше влада чи бізнес, а працювати над тим, щоб знайти між ними порозуміння

e-mail Друк PDF

30 квітня в ефірі  телеканалу «Миколаїв» в програмі «Реформи на часі» перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Ніколенко розповів про налагодження діалогу між владою та бізнесом.

На минулому тижні вперше  Миколаївську область,  у якості Голови Ради Федерації роботодавців  України, відвідав Дмитро Фірташ. До цього візиту обласне керівництво детально готувалося:  сформували громадську думку та дали можливість Дмитру Фірташу заслухати ті реальні проблеми, які існують у підприємців Миколаївської області безпосередньо від них самих.

На запитання ведучого, що стосувалося впливовості Федерації роботодавців України, перший заступник голови облдержадміністрації відповів, що дана організація є впливовою не лише в Україні, але й за її межами: «Заступник Голови Ради Федерації постійно присутній на засіданнях Кабінету Міністрів України, окрім того, він має певний відведений час для спілкування з прем’єр-міністром України Миколою Азаровим щодо тих питань, які турбують підприємців країни», - зазначив Геннадій Ніколенко.

Що стосується налагодження діалогу між владою та бізнесом Г. Ніколенко наголосив, що обласна державна адміністрація постійно підтримує бізнес, але вирішення багатьох проблемних питань потребує часу: «Зараз головне завдання – це не мірятися хто сильніше влада чи бізнес, а працювати над тим, щоб знайти між ними порозуміння.

Для того, щоб взаємодія між владою та бізнесом була повноцінною потрібно, щоб влада створювала відповідні умови, а бізнес був соціально відповідальним», - пояснив глядачам перший заступник голови облдержадміністрації.

Також Геннадій Ніколенко розповів глядачам по те, що під час візиту Дмитра Васильовича Фірташа ознайомили із проектами, які реалізуються в м. Миколаєві – це Старофлотські казарми, «Серце міста» та Спортивне містечко, кожен з яких викликав зацікавлення у Голови Ради Федерації роботодавців України.

Під час візиту Дмитром Фірташом була озвучена цифра – збільшити перевалку вантажу ЗАТ «Морський спеціалізований порт НІКА-ТЕРА» до 20 млн. тон на рік, що здивувало і саме керівництво порту. Геннадій Ніколенко пояснив, що 20 млн. тон – це той вантаж, який виготовляється підприємствами Д. Фірташа. На сьогоднішній день вже надані пропозиції, що необхідно зробити до кінця 2013 року, щоб в майбутньому можливо було здійснювати перевалку 20 млн. тон вантажу на рік.

«Бізнес чітко прораховує куди і скільки витратити: на зарплати, на податки, на соціально сферу і т.д., щоб усім було добре. Окрім того, необхідно весь час  вкладати кошти в покращення виробництва, у підвищення якості продукту, тоді такий продукт та підприємство будуть конкурентоспроможними на будь-якому ринку», - відзначив перший заступник голови облдержадміністрації.

http://www.mykolayiv-oda.gov.ua/ua/news/detail/21949.html

Останнє оновлення ( Четвер, 03 травня 2012, 06:56 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru