На даний момент 393 гостей на сайті

ДПС Миколаївщини інформує підприємців про порядок застосування РРО

e-mail Друк PDF
15.02.2021

На Миколаївщині триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо новацій у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Так, днями проведено робочу зустріч із підприємцями КП «Центральний ринок», Авторинку ТОВ «Спортек». У зустрічах взяв участь заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Миколаївській області Олександр Федорович, який проінформував підприємців про новації у податковому законодавстві щодо використання РРО.

Під час заходів підприємці отримали детальні роз’яснення щодо граничного ліміту для обов’язкового використання РРО, переваг програмних РРО, особливостей їх реєстрації та роботи.

Слід зазначити, у рамках проведення відкритих зустрічей з суб’єктами господарювання щодо застосування РРО, зустріч із підприємцями КП «Центральний ринок», Авторинку ТОВ «Спортек» - не є єдині. З початку 2021 року управлінням податкового аудиту ГУ ДПС у Миколаївській області проведено 10 подібних заходів.

У Головному управління ДПС у Миколаївській області переконані, що проведення робочих зустрічей з підприємцями є надзвичайно важливим заходом роз’яснювальної роботи, особливо у період внесення змін до податкового законодавства. Саме тому ДПС Миколаївщини продовжує практику якісного інформування платників податків щодо нових нормативно-правових актів з питань оподаткування юридичних та фізичних осіб.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru