На даний момент 67 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини ДПА у Миколаївській області: Громадяни цікавились поданням звітності в електронному вигляді

ДПА у Миколаївській області: Громадяни цікавились поданням звітності в електронному вигляді

e-mail Друк PDF

З метою забезпечення максимальної поінформованості населення щодо змін до Податкового кодексу України, внесених Законом України від 07.07.11 №3609-VІ „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України”, ДПА у Миколаївській області нещодавно провела черговий сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”.

На численні запитання платників податків щодо порядку надання звітності в електронному вигляді відповідав виконуючий обов’язки начальника управління інформатизації процесів оподаткування Юрій Токар.

Найактуальнішим було питання щодо використання електронної смарт-карти при поданні до органів ДПС податкової звітності. Платникам податків було повідомлено переваги картки. Електронна картка дозволятиме цілодобово та оперативно отримувати інформаційну та клієнтську підтримку з боку ДПС на всій території України. Вона є унікальною комбінацією компактності та портативності. Нею буде зручно сплачувати податки. До того ж, картка дозволить оперативно та безпечно здійснювати сплату податків, тому що матиме багатоступеневий захист від зчитування, підробки та вірогідності кримінальних афер.

Завдяки такому нововведенню платники податків отримають можливість за допомогою персонального комп’ютера (вдома, на роботі, в дорозі) в режимі он-лайн з використанням електронно-цифрового підпису проводити операції з власним Електронним кабінетом платника податків (отримувати консультації, подавати реєстраційні дані, податкову звітність, отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом за особистим рахунком).

Також, у податковій „гарячій лінії” взяв участь начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Віталій Власенко, який відповідав на питання платників податків щодо порядку розгляду звернень громадян в органах державної податкової служби та особистого прийому громадян посадовими особами ДПА у Миколаївській області.

В ході проведення „гарячої лінії” він пояснив, що право на звернення є одним з найбільш важливих політичних прав громадян, спрямоване на їх конституційний захист та зміцнення законності і правопорядку. Гарантують право на звернення: Конституція та Закон України „Про звернення громадян”.

ДПА у Миколаївській області питанню розгляду звернень громадян приділяється особлива та підвищена увага. Кожне звернення підлягає ретельному розгляду та глибокому систематичному аналіз, а особливо актуальні питання, що цікавлять платників, обговорюються на семінарах й зустрічах та висвітлюються у ЗМІ.

Прес-служба

ДПА у Миколаївській області

Останнє оновлення ( Середа, 28 вересня 2011, 12:49 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru