На даний момент 164 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Дозвільні процедури «відшліфують»

Дозвільні процедури «відшліфують»

e-mail Друк PDF

У Миколаєві триває шліфування процедур, пов'язаних з видачею дозвільних документів. Так, сьогодні, 18 липня, в мерії пройшла робоча нарада управління містобудування та архітектури, управління земельних ресурсів та відділу дозвільних процедур, в ході якої обговорювалися проблеми, які виникають при оформленні підприємцями оренди, зміні цільового призначення або викупу земельної ділянки.

До слова сказати, деякі питання тут таки виникають. І не випадково. Адже вітчизняне законодавство в цьому плані не ідеально і чекає на свого подальшого вдосконалення. Тому доводиться проводити подібні наради.

Як відзначили у відділі дозвільних процедур, сьогодні питання виникають в основному, коли вирішується, якому управлінню необхідно готувати проект рішення міськради про відмову в оренді землі. Буде це робити управління містобудування та архітектури чи управління земельних ресурсів? В ході наради заступник начальника управління містобудування та архітектури - начальник відділу обліку та контролю за об'єктами містобудування Олександр Нефедьов запропонував, щоб це робило його управління. Оскільки досвід у цій справі архітектори мають.

Є й інші «шкурні» питання. Адміністратори відзначали, що не завжди дотримуються терміни, визначені управлінню архітектури та містобудування для видачі висновку про можливість передачі земельної ділянки в оренду або продовження договору оренди. Крім того, бувають випадки, коли для підготовки такого висновку підприємців просять надати додаткові документи, не передбачені відповідним рішення виконкому міськради. Як зазначив Олександр Анатолійович, нерідко буває так, що необхідно уточнити інформацію в заяві підприємця. У цьому випадку управління містобудування та архітектури може вимагати додаткові документи. Без цього видати свій висновок управління просто не змогло б. Це і обумовлює зазначені вище труднощі.

В ході наради була внесена пропозиція, щоб за певними видами об'єктів був розроблений вичерпний перелік документів, необхідних управлінню архітектури та містобудування для видачі висновку про можливість передачі земельної ділянки в оренду.

Робота з удосконалення дозвільних процедур буде продовжена. Найближчим часом відповідні служби нададуть свої пропозиції, де вони вкажуть, як можна зробити дозвільну систему більш комфортною.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru