На даний момент 98 гостей на сайті

До уваги громадян, які несвоєчасно сплатили земельний податок

e-mail Друк PDF

Усім громадянам, які повинні сплатити земельний податок у 2018 році, органами фіскальної служби були направлені податкові повідомлення – рішення (далі повідомлення). Сплатити податок необхідно було протягом 60 днів з дня вручення такого повідомлення.

Більшість громадян – платників своєчасно виконали свій обов’язок по сплаті земельного податку. Але є й такі, які зволікають зі сплатою податку з різних причин і до сьогодні ще не перерахували його до бюджету. Такі громадяни потрапили до переліку боржників. А це призводить до нарахування штрафів та пені.

У разі, якщо у власності (користуванні) перебуває земельна ділянка і громадянин не відноситься до пільгової категорії, а повідомлення не надходило, слід звернутися до Центру обслуговування платників за місцем знаходження земельної ділянки і з’ясувати чи нараховувався земельний податок.

До органу фіскальної служби слід завітати і тим громадянам, які змінили місце реєстрації. Можливо, що таким землевласникам були направлені повідомлення за попередньою адресою. В такому випадку поштовим відділенням повідомлення повернулося до фіскального органу з відміткою про відсутність платника за вказаною адресою.

Крім того, звертаємо увагу громадян на зміну з 11 вересня п.р. бюджетних рахунків, зокрема на які зараховується земельний податок.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на суб –сайті «Територіальні органи ДФС у Харківській області» в розділі «Бюджетні рахунки». Сплачені кошти на неправильні реквізити бюджетних рахунків не зараховуються до бюджету, а повертаються казначейством до банківських установ.

З метою уникнення виникнення податкового боргу та нарахування штрафних санкцій пропонуємо громадянам, які сплатили податок після 11 вересня п.р., звернутися до фіскального органу для проведення звірки стану розрахунків з бюджетом.

Джерело: Головне управління ДФС у Харківській області

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru