На даний момент 16 гостей на сайті

Дія.City запрацює у першій половині 2021 року

e-mail Друк PDF
Дія.City — це спеціальний правовий режим для IT-компаній. Наразі у Верховній Раді зареєстровано законопроєкти, що дозволять запустити Дія.City

“Наша амбітна мета — перше півріччя 2021 року, коли проєкт Дія. City запрацює, і будуть перші резиденти. Я вірю, що це прискорить у геометричній прогресії розвиток ІТ та креативної індустрії, а потім ми це масштабуємо на всю країну. Тобто глобальна наша мета — це зміна податкової системи в усій країні”, – про це заявив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у інтерв'ю, повідомляється на сторінці Мінцифри у Facebook.

Дія City — це спеціальний правовий режим для IT-компаній. Наразі у Верховній Раді вже зареєстровано законопроєкти, що дозволять запустити Дія City.

За словами Михайла Федорова, Дія. City – це пілот для перезапуску всієї економіки України. За кілька років, після переведення усіх державних послуг в онлайн, таку податкову модель можна буде адаптувати на всю країну.

Зокрема, за 5 років Дія. City дозволить збільшити об'єм ринку IT вдвічі — до $11,8 млрд, а кількість робочих місць до 450 тисяч.

Серед основних критеріїв вступу до Дія. City:

  • компанії мають належати за видом економічної діяльності до айті- і креативної індустрії
  • структура компанії має складатися мінімум з дев’яти співробітників
  • середня заробітна плата становити – 1200 євро

Дія. City – це одні з найкращих умов для ведення IT-бізнесу та креативної індустрії у світі. Проєкт лібералізує трудові відносини та запровадить вигідні умови оподаткування. Також структура компаній та система сплати податків дозволить залучати більше інвестицій та виходити на міжнародні ринки.

Джерело  Мінцифри

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru