На даний момент 50 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Депутати міської ради визнали роботу мера задовільною

Депутати міської ради визнали роботу мера задовільною

e-mail Друк PDF

Сьогодні, 24 листопада, у великій залі міськвиконкому проходить одинадцята сесія Миколаївської міської ради VI скликання.

До першого питання, заявленому в порядку денному, - звіту міського голови Володимира Чайки про роботу виконавчих органів Миколаївської міської ради - депутати підійшли після 12.00.

Володимир Чайка зачитав лише чверть звіту і запропонував депутатам з іншою частиною документа ознайомитися самостійно. Звіт повністю опубліковано в сьогоднішньому номері газети «Вечерний Николаев» і розміщено на офіційному сайті Миколаївської міської ради за адресою: www.gorsovet.mk.ua/authority/mayorreport.ua

Але депутати вже не тільки прочитали, але і підготували оцінку роботі виконавчих органів Миколаївської міської ради. Її (оцінку) озвучив голова фракції Партії регіонів Артем Ільюк:

- Ми почули, що зроблено, і зроблено чимало, але хотілося б знати, що ми будемо робити далі. Щоб будувати плани, щоб дивитися у майбутнє, необхідно проводити роботу над помилками, необхідно більше приділити уваги аналізу роботи структурних підрозділів міськвиконкому. Якщо є якісь порушення в роботі підлеглих, то ви, Володимире Дмитровичу, як міський голова повинні впливати на них (чиновників) аж до зняття з займаної посади.

Артем Ільюк як голова фракції подякував Володимиру Чайці та Володимиру Коренюгіну за роботу і запропонував визнати роботу мера та його підлеглих задовільною.

2011-11-24 15:33:16

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru