На даний момент 85 гостей на сайті

Бізнес-спільнота Миколаєва ставить жорсткі вимоги до влади

e-mail Друк PDF

Бізнес-асоціації малого та середнього підприємництва об’єднались в Коаліцію для формування вимог до майбутньої влади, що обумовлено черговими виборами до місцевих рад у жовтні 2015року. Підписанню коаліційного угоди передувала кропітлива робота - протягом липня було проведено 3 зустрічі з бізнес-асоціаціями, профспілками  та підприємцями по галузям діяльності, що дало змогу широкому об’єднанню підприємництва та визначення стратегії і основних завдань Коаліції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У світлі змін, пов’язаних з децентралізацією влади, що передбачає перерозподіл повноважень і ресурсів, спрямованих на підвищення самостійності місцевих бюджетів і запровадження нової моделі їх фінансового забезпечення, особливої гостроти набуває питання хто буде цю владу здійснювати на місцях, з якими програмами на вибори будуть йти політичні партії і як будуть їх виконувати. Приймаючи до уваги практику ігнорування малого та середнього бізнесу та недотримання своїх обіцянок усіма кандидатами, бізнес-спільнота визначила для себе пріоритетний напрямок – активно впливати на процес виборчих перегонів.

11 серпня в Миколаєві відбулось засідання Коаліції підприємців Миколаєва, на якому представники бізнес-спільноти підписали Меморандум Коаліції МСБ з метою формування жорстких вимог до влади.

«Ми постійно спостерігаємо тенденцію владних структур видавлювати з політичних процесів представників малого та середнього бізнесу, які всупереч всьому успішно формують середній клас в Україні. При тому, що бізнес створює робочі місця, наповнює місцевий бюджет, фінансує соціальні програми, кандидати в депутати ніколи не включають вирішення їх проблем до своїх передвиборчих програм. Тому бізнес спільнота вирішила напрацювати і сформувати конкретні вимоги до влади та вмотивувати кандидатів включити їх до своїх передвиборчих програм»,- заявила голова ГО «Асоціація юристів «Правозахист» Алла Дзицюк.

Для досягнення цієї мети впродовж серпня-вересня поточного року Коаліція організує роботу підприємців по галузям економіки у фокус - групах, що дасть змогу виявити та систематизувати проблеми та сформувати конкретні вимоги по їх усуненню. Напрацьовані вимоги будуть передані політичним партіям, кандидатам в депутати і на посаду міського голови.

«Ми запропонуємо кандидатам у депутати включити наші вимоги до передвиборчих програм і,в разі згоди, - підписати Меморандум, при цьому залишаємо за собою право довести до бізнес-спільноти міста хто з депутатів відмовився включити вимоги до своїх програм. Громада повинна знати, хто не планує підтримувати та розвивати економку міста», - наголосила А. Дзицюк.

Учасники Коаліції погодились, що також необхідно розробити механізм здійснення подальшого контролю за виконанням цих вимог. Результати роботи депутатів будуть оприлюднюватись кожні 100 днів роботи.

Крім того, учасники Коаліції прийняли дуже важливе рішення стосовно наступного регенерування Коаліції в політичну партію, метою якої буде лобіювання інтересів малого та середнього бізнесу.

Контактна особа: Алла Дзицюк

тел.58-15-19 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення ( Середа, 12 серпня 2015, 10:14 )

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru