На даний момент 78 гостей на сайті

Безготівковий і готівковий механізми монетизації субсидій існуватимуть і надалі, – Рева

e-mail Друк PDF
Про це міністр соцполітики Андрій Рева заявив під час Години запитань до Уряду у ВРУ

Міністр соціальної політики України Андрій Рева наголосив, що Уряд не приймає тимчасових рішень, процес монетизації субсидій прописаний в Законі «Про житлово-комунальні послуги», а механізм монетизації забезпечений двома урядовими постановами.

«Безготівковий і готівковий механізми монетизації субсидій існуватимуть і надалі. Прийнятим Бюджетом України достатньо коштів для забезпечення виплат як готівкової, так і безготівкової субсидій. Після завершення опалювального сезону обидва механізми субсидій існуватимуть і надалі, – заявив Андрій Рева і додав, що ті люди, які добросовісно сплачують за житлово-комунальні послуги отримуючи субсидію живими коштами, субсидії в готівковій формі сплачуватимуться і надалі, без будь-яких обмежень; що стосується тих, хто матиме заборгованість, то після сплати заборгованості або реструктуризації заборгованості, їм протягом року буде надаватися субсидія в безготівковій формі».

Урядовець також зазначив, що про результати ефективності ухвалених рішень щодо монетизації субсидій Міністерство соціальної політики матиме можливість надати інформацію до 1 липня 2019 року, коли будуть підбиті підсумки цього етапу монетизації субсидій.

Джерело Міністерство соціальної політики

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru