На даний момент 53 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Автобуси-гармошки повертаються на вулиці міста. Так вирішив виконком.

Автобуси-гармошки повертаються на вулиці міста. Так вирішив виконком.

e-mail Друк PDF

Виконком Миколаївської міської ради в ході сьогоднішнього засідання прийняв рішення «Про надання ТОВ «Євротранстехсервіс» у тимчасове використання міського автобусного маршруту загального користування № 54 «ст. Миколаїв-пасажирський - мкр. Матвіївка» до проведення чергового конкурсу з визначення підприємства-перевізника для перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування у м. Миколаєві».

ТОВ «Євротранстехсервіс» почне перевезення городян за заявленим маршрутом з 26 березня цього року в звичайному режимі з 6:00 до 23:00 своїми автобусами великої та особливо великої місткості за наступною схемою руху: вул. Силікатна, пр. Героїв Сталінграда, вул. Пушкінська, вул. Чигрина, пр. Миру, вул. Новозаводська (привокзальна площа).

- На сьогоднішній день у нас на підприємстві 22 машини великої і дуже великої місткості. Для одного маршруту це дуже багато, ми готові обслуговувати кілька маршрутів, у тому числі і «Океан»-Намив, - заявив директор ТОВ «Євротранстехсервіс» Сергій Жуковський.

Начальник управління транспортного комплексу, зв'язку і телекомунікацій Миколаївської міської ради В'ячеслав Кащенюк зазначив, для того, щоб пустити автобуси і в цьому напрямку, необхідно провести процедуру відкриття даного маршруту.

Міський голова Володимир Чайка запропонував створити комісію з членів виконкому і депутатів міської ради для проведення такої процедури, головою комісії мер запропонував призначити свого першого заступника Юрія Андрієнка.

Члени виконкому не були проти.

Голова адміністрації Центрального району Володимир Рижик зазначив, що жителі Тернівки вже другий рік просять пустити транспорт від АТ «Трансаміак» до центру міста. Є й колективний лист до мера із зазначеного приводу. Міський голова запропонував доручити розгляд цього питання комісії, що буде створена.

- Відкриємо маршрут і виставимо його на конкурс, щоб не було питань, - резюмував мер.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru