На даний момент 20 гостей на сайті

Андрій Єрмолаєв: власники нелегальних точок продажу квасу повинні прибрати свої об'єкти в 10-денний термін. Інакше їх почнуть демонтувати примусово

e-mail Друк PDF

Для Миколаєва все більш актуальною стає проблема, пов'язана з функціонуванням точок продажу квасу - прямокутних конструкцій невеликого розміру. З настанням тепла їх число збільшується, при цьому як снігова куля зростає і кількість скарг громадян на роботу таких об'єктів. Реакція миколаївців цілком обґрунтована, адже всі ці точки продажу квасу розміщують нелегально.

Керівник департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради Андрій Єрмолаєв прокоментував ситуацію:

- До нас надходить чимало скарг миколаївців щодо роботи точок  продажу квасу. За інформацією управління земельних ресурсів та управління містобудування та архітектури міської ради, погодження на розміщення таких об’єктів не надавалося.

Проблема ускладнюється через те, що металеві ємності з квасом встановлюють на жвавих перехрестях, на пішохідних зонах та в інших місцях, де вони заважають пересуванню людей.

На даний момент на підставі рішення комісії з питань упорядкування та розміщення об'єктів торгівлі на території м.Миколаєва підготовлено акт на демонтаж зазначених об'єктів.

Відтак департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради звертається до власників нелегальних точок продажу квасу з проханням в 10-денний термін самостійно прибрати об'єкти. Інакше їх демонтують примусово, відповідно до чинного законодавства.

- Є діючі стандарти і норми, правила однакові для всіх. Будь-який об’єкт на території міста повинен бути розміщений відповідно до чинного законодавства. Незаконні  споруди будуть демонтовані, - підкреслив Андрій Єрмолаєв.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru