На даний момент 55 гостей на сайті

Система НАССР

Привітання відсутні

Головна Новини || В законодавстві Регіональні новини Аналіз виробничого травматизму по м. Миколаєву за 9 місяців 2011 року

Аналіз виробничого травматизму по м. Миколаєву за 9 місяців 2011 року

e-mail Друк PDF

Департамент праці та соціального захисту населення повідомляє, що протягом 9 місяців поточного року на підприємствах, в установах, організаціях міста Миколаєва відбулося 53 випадки виробничого травматизму (на 15 випадків менше, ніж за аналогічний період 2010 року), з них, 4 - зі смертельним наслідком та 1- груповий під час якого постраждало 2 особи.

Випадки смертельного травматизму відбулися на наступних підприємствах міста:

  • ТДВ «Оріон-Авто»: при проведенні ремонту вантажного автомобілю, одяг водія намотався на вал, який обертався. Працівник отримав тяжкі травми грудної клітини та травматичний шок. Від отриманих тілесних ушкоджень помер в лікарні.
  • ТОВ «Центральний -1»: слюсар – сантехнік виконував роботу в підвалі дому, використовуючи саморобний електроподовжувач. Помер від ураження електрострумом.
  • ДП НВКГ «Зоря-Машпроект»: під час відрядження водій, виходячи з кабіни, послизнувся і впав, отримавши відкриту черепно - мозкову травму. Помер у лікарні.
  • ПАТ «Миколаївобленерго»: в Первомайській філії при проведенні відновлювальних робіт після стихії, електромонтер підняв обірваний дріт та був смертельно уражений електрострумом.

Аналіз виробничого травматизму свідчить, що більшість травм відбувається з організаційних причин, а саме: порушення вимог особистої безпеки, порушення робітниками трудової та виробничої дисципліни, невиконання вимог інструкцій з охорони праці по професіям та видам робіт, відсутність обов’язкового попереднього навчання з питань охорони праці, відсутність постійного контролю з боку посадових осіб за безпечним веденням робіт.

Керівникам підприємств та інженерам з охорони праці підприємств, установ та організацій міста необхідно більше уваги приділяти вчасному та якісному проведенню навчання та інструктажів з охорони праці, вдосконаленню інструкцій з охорони праці та вживати інші необхідні заходи, направлені на попередження травматизму.

Методичну допомогу з питань охорони праці можна отримати в управлінні праці департаменту праці та соціального захисту населення за адресою: вул. М. Морська, 19, каб. 7, тел. 37-68-08.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru