На даний момент 61 гостей на сайті

Увага! Семінари! Заходи!

Немає подій

 

 

 

Гарячi новини

  • Скорая предпринимательская помощь
  • Скорая предпринимательская помощь
  • Скорая предпринимательская помощь

Новини України

  • Профсоюз
  • Профсоюз

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ КОМПЛЕКСНИХ ЗАХОДІВ НАПРАВЛЕНИХ НА ДЕТІНІЗАЦІЮ ВІДНОСИН У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ НА МИКОЛАЇВЩИНІ.

26 жовтня 2018 у прямому ефірі програми «Новий день» телеканалу «Миколаїв» обговорювалися  заходи направлені на зменшення використання незадекларованої праці на території  Миколаївської області.

Гостями студії були  перший заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області Яна Скуратовська та начальник головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Олена  Сичугова.

Під час ефіру ведучій Олені Клепі та телеглядачам телеканалу «Миколаїв» було  роз’яснено мету, заради якої Уряд  прийняв розпорядження від 5 жовтня 2018 року, яким доручив проведення  Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.

Мешканці Миколаївщини дізналися про напрямки та результати  роботи, що здійснюється в рамках виконання вищезазначеного розпорядження, а також отримали корисну інформацію про електронний сервіс Пенсійного фонду України, завдяки якому працівник маже дізнатися про свій робочий стаж, а також перевірити пенсійні нарахування.

<< Початок < 1 2 3 4 5 6 7 9 > Кінець >>

Сторінка 9 з 143

Одноклассники

ПАРТНЕРИ

 

 

Офіційний сайт Верховної Ради України

Офіційний сайт Миколаївської Міськради

ВІДЕО

Галерея

КОНВЕРТЕР ВАЛЮТ

ПОГОДА

 

 

+38 (0512) 58-15-19, +38 (0512) 58-31-16, +38(0512) 71-71-77 ednanya_com@mail.ru